Rudolf Valster Sold at Auction Prices

b. 1963 -

    • Rudolf Valster (1963)
      Feb. 21, 2018

      Rudolf Valster (1963)

      Est: €300 - €500

      ‘Tot zo ver…’ , in dorso get. en gedateerd, olieverf op doek, 170x140 cm Herkomst: voorheen bij Galerie Jurka, Singel, Amsterdam.