Jef Van Campen Sold at Auction Prices

b. 1934 -

    • VAN CAMPEN JEF (1934-)
      Oct. 29, 2024

      VAN CAMPEN JEF (1934-)

      Est: €100 - €200

      Village in France

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF (1934-)
      Apr. 23, 2024

      VAN CAMPEN JEF (1934-)

      Est: €300 - €500

      'De Meerpalen, gezien vanuit de 'slijkhoek' bij laag water op de Schelde'

      Campo & Campo
      May. 07, 2023

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) werk in gemengde techniek : "Vrouwelijk model" - 41 x 27 getekend English Translation: 20th Cent. Belgian mixed media - signed Jef Van Campen

      DVC
      May. 07, 2023

      Est: €50 - €150

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op papier en aquarel : "Zicht aan de kade" en "Zicht aan het Albertkanaal te Schoten" - 17 x 24 en 26 x 345 getekend en één gedateerd (20)05 English Translation: 21st Cent. oil on paper and a watercolor - signed Jef Van Campen

      DVC
      May. 07, 2023

      Est: €50 - €80

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) aquarel : "Post summer impression with sailboats" - 20 x 28 getekend English Translation: 20th/21st Cent. watercolor - signed Jef Van Campen

      DVC
    • VAN CAMPEN JEF
      Jan. 28, 2023

      VAN CAMPEN JEF

      Est: €200 - €300

      Boat on the horizon

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF(1934-)
      Oct. 25, 2022

      VAN CAMPEN JEF(1934-)

      Est: €300 - €500

      Boat on the horizon

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF(1934-)
      Oct. 25, 2022

      VAN CAMPEN JEF(1934-)

      Est: €400 - €600

      'The Freighters'

      Campo & Campo
      Oct. 16, 2022

      Est: - €400

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek : "Laag water" - 100 x 150 op verso getekend met oorspronkelijke aankoopfactuur van Galerie Van Campen - Antwerpen 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Jef Van Campen

      DVC
    • VAN CAMPEN JEF
      Apr. 20, 2022

      VAN CAMPEN JEF

      Est: €200 - €400

      Boats in the harbor

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF
      Apr. 20, 2022

      VAN CAMPEN JEF

      Est: €500 - €800

      'Homage to Rik Wouters'

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF
      Jan. 22, 2022

      VAN CAMPEN JEF

      Est: €80 - €120

      'Hydrangeas in Loosdrecht'

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF
      Jan. 22, 2022

      VAN CAMPEN JEF

      Est: €80 - €120

      'Morning on the tech'

      Campo & Campo
    • VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een havenzicht getiteld "Aangemeerd" - 100
      Dec. 04, 2021

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een havenzicht getiteld "Aangemeerd" - 100

      Est: €500 - €1,000

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een havenzicht getiteld "Aangemeerd" - 100 x 150 getekend en gedateerd 2004 met certificaat van de Galerie Van Campen & Rochtus dd 2004 (waarde : 6000 euro) 21st Cent. Belgian oil on canvas - signed Jef van Campen and dated 2004 with certificate

      DVC
    • VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een havenzicht getit
      Oct. 03, 2021

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een havenzicht getit

      Est: €500 - €1,000

      DVC
      Jun. 07, 2020

      Est: €30 - €50

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) aquarel : "Boten" - 28,5 x 38 getekend 20th Cent. Belgian aquarelle - signed Jef Van Campen

      DVC
      Jun. 07, 2020

      Est: €250 - €400

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) olieverfschilderij op doek met een stilleven getiteld "Atelier met stadszicht" - 100 x 120 getekend en gedateerd (19)95 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Jef van Campen and dated 1995

      DVC
    • Jef Van Campen, Be. b. 1934, Artist's Studio, Oil on Canvas, 55.25" x 47.5" Actual, 57.5" x 49.25" Framed.
      Oct. 27, 2018

      Jef Van Campen, Be. b. 1934, Artist's Studio, Oil on Canvas, 55.25" x 47.5" Actual, 57.5" x 49.25" Framed.

      Jef Van Campen Be. b. 1934 Artist's Studio Oil on Canvas Signed lower right. 55.25" x 47.5" Actual, 57.5" x 49.25" Framed.

      Barridoff Auctions
    • VAN CAMPEN JEF (° 1934) aquarel : "Antwerps geanimeerd zicht met de OLV-tor
      Sep. 29, 2018

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) aquarel : "Antwerps geanimeerd zicht met de OLV-tor

      VAN CAMPEN JEF (° 1934) aquarel : "Antwerps geanimeerd zicht met de OLV-toren" - 77 x 54 getekend 20th Cent. Belgian aquarelle - signed Jef Van Campen

      DVC
    • aquarelle - signed
      Apr. 01, 2017

      aquarelle - signed

      Est: €20 - €40

      aquarelle - signed VANCAMPEN JEF (ïe 1934) aquarel : "Jachthaven te Antwerpen" - 27 5 x 36 5 getekend

      DVC
    • oil on canvas - signed
      Apr. 01, 2017

      oil on canvas - signed

      Est: €100 - €200

      oil on canvas - signed VAN CAMPEN JEF (ïe 1934) olieverfschilderij op doek : "Zicht van een schildersatelier" - 79 5 x 60 5 getekend

      DVC