Jan Van Den Abeele Sold at Auction Prices

b. 1943 - d. 2018

    • JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) - Abstracte compositie, 1974
      Jun. 13, 2022

      JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) - Abstracte compositie, 1974

      Est: €1,200 - €1,500

      JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) Abstracte compositie, 1974 Gouache sur papier. Signée et datée en bas à droite. Gouache op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 72 x 53,5 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) Sans titre, 1969. Lot de 10 sérigraphies en couleurs.
      Nov. 17, 2019

      JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) Sans titre, 1969. Lot de 10 sérigraphies en couleurs.

      Est: €300 - €500

      JAN VAN DEN ABEELE (1943-2018) Sans titre, 1969. Lot de 10 sérigraphies en couleurs. Signées, datées et numérotées au dos. Tirage à 30 exemplaires. Tampon Galerie R. Foncke. Set van 10 zeefdrukken in kleuren. Gesigneerd, gedateerd en afgedrukt in 30 exemplaren. Buffergalerij R. Foncke. 55 x 54,5 cm chacune