Dominique Van Den Bosche Sold at Auction Prices

b. 1854 - d. 1906

    • Dominique Van Den Bosche (1854-1906)
      Mar. 27, 2021

      Dominique Van Den Bosche (1854-1906)

      Est: €300 - €400

      Dominique Van Den Bosche (1854-1906) A bronze buste of a Lady looking at a lizard. Signed Dom. Van Den Bosche. Een bronzen buste van een vrouw kijkend naar een hagedis. Gesigneerd Dom. Van Den Bosche. H 47.5 cm

      Maison Jules Veilinghuis
    • sculpture in terracotta on a wooden base - signed
      Oct. 24, 2016

      sculpture in terracotta on a wooden base - signed

      Est: - €250

      VAN DEN BOSSCHE DOMINIQUE (1854 - 1906) sculptuur in terracotta van ca 1900 : "Buste van een meisje" - hoogte : 40 cm - op houten sokkel getekend ENGLISH sculpture in terracotta on a wooden base - signed

      DVC
    • antique sculpture in terracotta - signed and dated
      Oct. 24, 2016

      antique sculpture in terracotta - signed and dated

      Est: €250 - €400

      VAN DEN BOSSCHE DOMINIQUE (1854 - 1906) antieke sculptuur in terracotta met een buste van een jonge dame genaamd "Bettina" - hoogte : 43 cm getekend en gedateerd 1902 ENGLISH antique sculpture in terracotta - signed and dated

      DVC