Egbert van Drielst Sold at Auction Prices

b. 1745 - d. 1818

  • Egbert van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam) Three putti m
    Nov. 17, 2015

    Egbert van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam) Three putti m

  • Egbert van Drielst (1745-1818)
    Mar. 08, 2011

    Egbert van Drielst (1745-1818)

    Est: €2,000 - €3,000

    Egbert van Drielst (1745-1818) Figures resting on a path near a farm; and Country activities in winter both signed and dated 'E. van, Drielst 1809' (on the reverse) gouache on paper 255 x 390 mm.; 275 x 410 mm. (2)

  • Egbert van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam)
    Sep. 21, 2010

    Egbert van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam)

    Est: €2,000 - €3,000

    Egbert van Drielst (Groningen 1745-1818 Amsterdam) A wooded landscape with figures in a village black chalk and grey wash, on paper 350 x 500 mm., measured within the frame

  • Egbert van Drielst Groningen 1745 - Amsterdam 1818
    May. 17, 2010

    Egbert van Drielst Groningen 1745 - Amsterdam 1818

    Est: €1,000 - €1,500

    Egbert van Drielst Groningen 1745 - Amsterdam 1818 In het Haagse Bosch Gesigneerd en getiteld verso Sepia met zwart krijt op papier, 17 x 36 cm Herkomst: Particuliere Duitse collectie. Tot op heden onderdeel van een Nederlandse collectie.

    AAG Auctioneers
  • Toegeschreven aan Egbert van Drielst Groningen
    May. 17, 2010

    Toegeschreven aan Egbert van Drielst Groningen

    Est: €2,000 - €3,000

    Toegeschreven aan Egbert van Drielst Groningen 1745 - Amsterdam 1818 Zomers landschap met vissertje Olieverf op doek, 47 x 60 cm

    AAG Auctioneers
  • Omschrijving: Egbert van Drielst Groningen 1745 -
    Jun. 16, 2008

    Omschrijving: Egbert van Drielst Groningen 1745 -

    Est: €600 - €800

    Omschrijving: Egbert van Drielst Groningen 1745 - Amsterdam 1818 Landschap met een riviertje te Elswout Geannoteerd aan de achterzijde in inkt: op de Hofstede Elstwoud E. van Drielst 1800 in potlood:figuur door Cats Aquarel, 42 x 35 cm.

    AAG Auctioneers