Fik Van Gestel Sold at Auction Prices

b. 1951 -

    • VAN GESTEL FIK (VICTOR)
      Apr. 28, 2021

      VAN GESTEL FIK (VICTOR)

      Est: €150 - €250

      Untitled

      Campo & Campo
    • VAN GESTEL FIK (° 1951) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "Carshenna"
      Jul. 11, 2020

      VAN GESTEL FIK (° 1951) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "Carshenna"

      Est: €400 - €700

      VAN GESTEL FIK (° 1951) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "Carshenna" - 200 x 278 getekend en gedateerd 1986||20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - titled, signed Fik Van Gestel and dated 1986

      DVC
    • FIK VAN GESTEL (°1951)…
      Mar. 11, 2020

      FIK VAN GESTEL (°1951)…

      Est: €200 - €300

      FIK VAN GESTEL (°1951) Zonder titel, 2001. Aquarel. Getekend en gedateerd 'Van Gestel 16.08.01'. Met handgeschreven opdracht op verso. Herkomst: Flor Bex. 210 x 230 mm; 210 x 295 mm; 375 x 295 mm; 300 x 210 mm French Description FIK VAN GESTEL (°1951) Un lot de quatre dessins. Provenance: Flor Bex. 210 x 230 mm; 210 x 295 mm; 375 x 295 mm; 300 x 210 mm FIK VAN GESTEL (°1951) Untitled, 2002. Watercolour. Signed and dated. With handwritten dedication on the reverse. Provenance: Flor Bex. 210 x 230 mm; 210 x 295 mm; 375 x 295 mm; 300 x 210 mm

    • FIK VAN GESTEL (°1951)…
      Mar. 11, 2020

      FIK VAN GESTEL (°1951)…

      Est: €200 - €300

      FIK VAN GESTEL (°1951) 'Rauwelkoven complementair', 1983. Acryl op karton. Etiket op verso. In kader. 710 x 1010 mm French Description FIK VAN GESTEL (°1951) 'Rauwelkoven complementair', 1983. Acryl sur carton. Etiquette au verso. Encadré. 710 x 1010 mm FIK VAN GESTEL (°1951) 'Rauwelkoven complementair', 1983. Acryl on cardboard. Label on the reverse. Framed. 710 x 1010 mm

    • Fik van Gestel
      Jul. 02, 2012

      Fik van Gestel

      (Turnhout 1951) - Rauwelkoven III - Signed and dated 1982 on the reverse - Acrylic on canvas, 194.5 x 244.3 cm. - Exhibited - - Eindhoven, Bijenkorf, and travelling, Kunst over de drempel, 1985 - - Amsterdam, Stedelijk Museum, Art Works, International Modern Art in the Industrial Working Environment, an Experiment over more than Thirty years Peter Stuyvesant Foundation, 1991-1992 - N.B.: - Acquired in 1983.

      AAG Auctioneers
    • VAN GESTEL FIK (VICTOR) (1957 - ) Boot Olie op
      Oct. 19, 2010

      VAN GESTEL FIK (VICTOR) (1957 - ) Boot Olie op

      Est: €600 - €800

      VAN GESTEL FIK (VICTOR) (1957 - ) Boot Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig / verso. .1989 40 x 40 cm

      Campo & Campo