Nicole Van Goethem Sold at Auction Prices

b. 1941 - d. 2000

    • VAN GOETHEM NICOLE (1941-2000)
      Oct. 05, 2024

      VAN GOETHEM NICOLE (1941-2000)

      Est: €30 - €100

      Torhout Werchter, the cycling race

      Campo & Campo
    • VAN GOETHEM NICOLE
      Mar. 23, 2024

      VAN GOETHEM NICOLE

      Est: €60 - €80

      Poster for the Torhout Werchter cycling race

      Campo & Campo
    • NICOLE VAN GOETHEM (1941-2000)
      Apr. 27, 2023

      NICOLE VAN GOETHEM (1941-2000)

      Est: €400 - €600

      Untitled, 1994. Preparatory print for a poster from the campaign 'Ik flik? Bangelijk!'. With printed double signature. Description FR Sans titre, 1994. Tirage préparatoire pour une affiche de la campagne. Avec double signature imprimée jointe. Beschrijving NL Zonder titel, 1994. Voorbereidende druk voor een affiche uit de campagne 'Ik flik? Bangelijk!'. Met bijgevoegde, gedrukte dubbele handtekening.

    • VAN GOETHEM NICOLE (1941 - 2000) werk in gemengde techniek - een soort cartoon - uit haar film "A Greek Tragedy" dd 1986, waarvoor zij een oscar kreeg : "De Drie Kariatiden" - 27 x 51,5 getekend en gedateerd (19)87
      Mar. 31, 2019

      VAN GOETHEM NICOLE (1941 - 2000) werk in gemengde techniek - een soort cartoon - uit haar film "A Greek Tragedy" dd 1986, waarvoor zij een oscar kreeg : "De Drie Kariatiden" - 27 x 51,5 getekend en gedateerd (19)87

      Est: €1,000 - €1,400

      VAN GOETHEM NICOLE (1941 - 2000) werk in gemengde techniek - een soort cartoon - uit haar film "A Greek Tragedy" dd 1986, waarvoor zij een oscar kreeg : "De Drie Kariatiden" - 27 x 51,5 getekend en gedateerd (19)87 20th Belgian mixed media part of the film "A Greek Tragedy" dd 1986, for which she recieved an Oscar - signed Nicole Van Goethem and dated 1986

      DVC
    • NICOLE VAN GOETHEM (1941 - 2000) Sans titre, 1991. Lithographie en coul
      Jun. 26, 2018

      NICOLE VAN GOETHEM (1941 - 2000) Sans titre, 1991. Lithographie en coul

      Est: €30 - €50

      NICOLE VAN GOETHEM (1941 - 2000) Sans titre, 1991. Lithographie en couleur. Signée et numérotée 68/350. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 68/350. 43 x 30,3 cm .

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • Lot cellofaans en potloodtekeningen van de
      Jun. 09, 2013

      Lot cellofaans en potloodtekeningen van de

      Est: €350 - €400

      Lot cellofaans en potloodtekeningen van de tekenfilm Jan Zonder Vrees. (Regie Jef Cassiers). Medewerkers aan dit project waren Mark Verhaegen (Suske en Wiske) en Nicole van Goethem (oscarwinnaar).

    • NICOLE VAN GOETHEM 1941 - 2000 Belgian School A
      Oct. 11, 2008

      NICOLE VAN GOETHEM 1941 - 2000 Belgian School A

      Est: €2,000 - €2,400

      NICOLE VAN GOETHEM 1941 - 2000 Belgian School A GREEK TRAGEDY (1985-1987) Colour pencil drawing Signed Nicole '87 and numbers with text on the reverse - 26,5 x 51,5 cm - Nicole Van Goethem won an Oscar for Best Animated Short film with A greek tragedy in 1986 - Stamp on the reverse Nicole Van Goethem Copyright - With DVD Nicole Van Goethem. All films & artwork

      De Vuyst