Benoit Van Innis Sold at Auction Prices

b. 1960 -

      • VAN INNIS, Benoît (1960-2024)
        Oct. 18, 2024

        VAN INNIS, Benoît (1960-2024)

        Est: €300 - €500

        Die avond hadden ze beslist niet over hedendaagse kunst te spreken 1990 Zeefdruk, 65,5 x 50 cm, nr. 54/100, gesigneerd in potlood. Bijgevoegd van dezelfde kunstenaar: Zonder titel, ets, 19,5 x 15 cm, gen. 13/15, gesigneerd in potlood. + Benoît, het Verboden Museum. Loempia, 1990. With legends in English pasted on every page, but the American version was not published. + Felle hemel. Loempia, 1993 + affiche expo galerie Rohwedder Paris, 1990 + 2 afleveringen van de New Yorker met tekening Benoît op de cover. + handgeschreven cv van de kunstenaar (samen: 2 prenten, 2 boeken + map)

        Auctions Van de Wiele
      • Benoît Van Innis (1960) Vernissage
        Jun. 19, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Vernissage

        Est: €200 - €300

        Gemengde techniek, r.o. gesigneerd. Herkomst: Prins Bernhard Cultuurfonds. A 35 x 29 cm / 53 x 45.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) Vliegende koe
        Jun. 19, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Vliegende koe

        Est: €200 - €300

        Gemengde techniek, r.o. gesigneerd. Herkomst: Prins Bernhard Cultuurfonds. A 35.5 x 29 cm / 53 x 45.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) Ontspanning
        Jun. 19, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Ontspanning

        Est: €200 - €300

        Gemengde techniek, r.o. gesigneerd. Herkomst: Prins Bernhard Cultuurfonds. A 35 x 28 cm / 53 x 45.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) Spelen in het park
        Jun. 19, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Spelen in het park

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • BENOIT VAN INNIS (°1960)
        Apr. 27, 2023

        BENOIT VAN INNIS (°1960)

        Est: €200 - €300

        'O Table/ Le Charme de la Table', 2008. Ink. Set of two. Monogrammed and dated. Description FR 'O Table/ Le Charme de la Table', 2008. Encre. Lot de deux. Monogrammé et daté. Beschrijving NL 'O Table/ Le Charme de la Table', 2008. Inkt. Reeks van twee. Gemonogrammeerd en gedateerd.

      • BENOIT VAN INNIS (°1960)
        Apr. 27, 2023

        BENOIT VAN INNIS (°1960)

        Est: €300 - €400

        'Die avond', 1990. Colour lithograph. Signed, dated and numbered in pencil 82/100. Little frayed. Paper wavy on one side. We join: - Ary Arendonck (b. 1957). Fruit, 1997. Screenprint. Raised with collage. Number 14/45. 700 x 700 mm; - R. De Weert, Untitled. Silkscreen. Signed in pencil. 645 x 470 mm. - And 7 others Philippe Denoyer, Maria Schuurman and Ronny Heirman. Various sizes and techniques. Up to 9 pieces Description FR 'Die avond', 1990. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée au crayon 82/100. Un peu effiloché. Papier ondulé d'un côté. On y joint: - Ary Arendonck (né en 1957). Fruit, 1997. Sérigraphie. Rehaut d'un collage. Numéro 14/45. 700 x 700 mm ; - R. De Weert, Sans titre. Sérigraphie. Signée au crayon. 645 x 470 mm. - Et 7 autres de Philippe Denoyer, Maria Schuurman et Ronny Heirman. Dimensions et techniques variables. Beschrijving NL 'Die avond', 1990. Kleurenlitho. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood 82/100. Weinig gerafeld. Papier gegolfd aan één zijde. Bijgevoegd: -) Ary Arendonck (°1957). Fruit, 1997. Zeefdruk. Gehoogd met collage. Genummer 14/45. 700 x 700 mm; -) R. De Weert, Zonder titel. Zeefdruk. Getekend in potlood. 645 x 470 mm. -) zeven andere van o.m. Philippe Denoyer, Maria Schuurman en Ronny Heirman. Diverse afmetingen en technieken. Tot.: 9 ex.

      • Benoît Van Innis (1960) De vogel is gevlogen
        Mar. 20, 2023

        Benoît Van Innis (1960) De vogel is gevlogen

        Est: €200 - €300

        Gemengde techniek, r.o. gesigneerd. A 36 x 30 cm / 53 x 45.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) Steunbeer
        Mar. 20, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Steunbeer

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) Buitenaards bezoek
        Mar. 20, 2023

        Benoît Van Innis (1960) Buitenaards bezoek

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Benoît Van Innis (1960) De voordracht
        Mar. 20, 2023

        Benoît Van Innis (1960) De voordracht

        Est: €200 - €300

        Gemengde techniek, r.o. gesigneerd. A 36 x 29.5 cm / 53 x 45.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • BENOIT VAN INNIS (°1960)
        Dec. 09, 2022

        BENOIT VAN INNIS (°1960)

        Est: €100 - €200

        'La table', 2008. Black ink on paper. A pair. Both monogrammed and dated in black ink. Description FR 'La table', 2008. Encre noire sur papier. Une paire. Tous deux monogrammés et datés à l'encre noire. Beschrijving NL 'La table', 2008. Zwarte inkt op papier. Een paar. Beide gemonogrammeerd en gedateerd in zwarte inkt.

      • BENOIT VAN INNIS (°1960)
        Dec. 09, 2022

        BENOIT VAN INNIS (°1960)

        Est: €300 - €400

        Untitled, 1977-78. Watercolour. Signed and dated in blue bic on verso. With annotation '1° Art number'. Description FR Sans titre, 1977-78. Aquarelle. Signée et datée au bic bleu au verso. Avec l'annotation '1° Art number'. Beschrijving NL Zonder titel, 1977-78. Aquarel. Getekend en gedateerd in blauwe bic op verso. Met annotatie '1° Art nummer'.

      • Benoît (= B. Van Innis) (b.1960). De signeersessie.
        Nov. 24, 2022

        Benoît (= B. Van Innis) (b.1960). De signeersessie.

        Est: €500 - €700

        Benoît (= B. Van Innis) (b.1960). De signeersessie. Drawing, pen and ink and watercolour, 41,3x31,8 cm., signed "Benoît" in pencil, framed. = Title supplied on label verso frame. SEE ILLUSTRATION PLATE XX.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • VAN INNIS, Benoît (1960-). "De kunstenaar toonde zijn begraven beelden (…)". 1990. Etching
        Nov. 16, 2022

        VAN INNIS, Benoît (1960-). "De kunstenaar toonde zijn begraven beelden (…)". 1990. Etching

        Est: €80 - €100

        VAN INNIS, Benoît (1960-). "De kunstenaar toonde zijn begraven beelden (…)". 1990. Etching. 167 x 198 mm. Signed, dated, titled and numb. (IV/X) in pencil. Under passepartout.

        Burgersdijk & Niermans
      • Benoît (van Innis, 1960), etching, 30 x 39,5 cm
        Dec. 01, 2021

        Benoît (van Innis, 1960), etching, 30 x 39,5 cm

        Est: €150 - €250

        § Benoît (van Innis, 1960), etching, 30 x 39,5 cm Benoît, untitled, etching, dated (19)94, N° 18/20, 30 x 39,5 cm Provenance: an important Belgian contemporary art collection. Before this, the piece was acquired directly from the artist. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Benoît (van Innis, 1960) & Willem Cole (1957), lithograph, N° 1/50, 68 x 105 cm
        Dec. 01, 2021

        Benoît (van Innis, 1960) & Willem Cole (1957), lithograph, N° 1/50, 68 x 105 cm

        Est: €150 - €200

        § Benoît (van Innis, 1960) & Willem Cole (1957), lithograph, N° 1/50, 68 x 105 cm Benoît & Cole, untitled, dated 'feb. 1995', lithograph, N° 1/50, 68 x 105 cm Provenance: an important Belgian contemporary art collection. Before this, the piece was acquired directly from the artist. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Benoît (van Innis, 1960), untitled, 29,5 x 29,5 cm
        Oct. 22, 2021

        Benoît (van Innis, 1960), untitled, 29,5 x 29,5 cm

        Est: €1,000 - €1,500

        § Benoît (van Innis, 1960), untitled, 29,5 x 29,5 cm Benoît, untitled, oil on paper, 29,5 x 29,5 cm Provenance: an important Belgian contemporary art collection. Before this, the piece was acquired directly from the artist. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • BENOIT VAN INNIS (°1957)
        Oct. 15, 2020

        BENOIT VAN INNIS (°1957)

        Est: €150 - €200

        'La table' (after Francis Ponge), 2008. Ink. Set of two drawings. Both monogrammed and dated. Both framed. Description FR 'La table' (d'après Francis Ponge), 2008. Encre. Une paire. Les deux monogrammés et datés. Encadrés. Beschrijving NL 'La table' (naar Francis Ponge), 2008. Inkt. Een paar. Beide gemonogrammeerd en gedateerd 'B. 08'. Beide in kader.

      • VAN INNIS, Benoît (°1960) – Verzameling van 4 zeefdrukken: 'Je voudrai bien être ta robe'; 'Je voudrais bien être ton chien'; 'Je voudrais bien être ton sac' en 'Je voudrais bien être ton amant'
        Oct. 06, 2017

        VAN INNIS, Benoît (°1960) – Verzameling van 4 zeefdrukken: 'Je voudrai bien être ta robe'; 'Je voudrais bien être ton chien'; 'Je voudrais bien être ton sac' en 'Je voudrais bien être ton amant'

        Est: €200 - €300

        VAN INNIS, Benoît (°1960) – Verzameling van 4 zeefdrukken: 'Je voudrai bien être ta robe'; 'Je voudrais bien être ton chien'; 'Je voudrais bien être ton sac' en 'Je voudrais bien être ton amant' 4 zeefdrukken (62 x 49 cm) in kleur, getekend in potlood 'Benoit 2002' en genummerd op 75 ex. in potlood. Fris bewaard

        Auctions Van de Wiele
      • VAN INNIS, Benoît (°1960) – Benoît van Innis
        Oct. 06, 2017

        VAN INNIS, Benoît (°1960) – Benoît van Innis

        Est: €100 - €180

        VAN INNIS, Benoît (°1960) – Benoît van Innis Kaftje (18 x 18 cm) met zeefdruk van de kunstenaar. Getekend in potlood door kunstenaar en genummerd PP 2/2. Totale oplage is 35 exemplaren + 2 drukkers proeven. Bijgevoegd: Zeefdruk (43 x 34 cm) in kleur van dezelfde kunstenaar, getekend in potlood rechts onder (2001). Drukkersproef. Samen: 2 stukken

        Auctions Van de Wiele
      • BENOIT VAN INNIS(1957) Portfolio with five screenprints. One of the 25
        Mar. 23, 2017

        BENOIT VAN INNIS(1957) Portfolio with five screenprints. One of the 25

        Est: €250 - €350

        BENOIT VAN INNIS(1957) Portfolio with five screenprints. One of the 25 handnumbered copies, this being nr. 19. All prints signed, dated and numbered in pencil. Orig. box. Description NL BENOIT VAN INNIS(1957) 'Portraits' (2002). S.n.l., 2002. Los in-fol. Map met vijf zeefdrukken. Een van de 25 met de hand in potlood gen. ex., nr. 19. Alle prenten getekend, gedateerd en genummerd in potlood. In orig. doos. Description FR BENOIT VAN INNIS(1957) de cinq sérigraphies. Tir. lim. et num. à la main, un des 25 ex., nr. 19. Chaque planche signée, datée et numérotée à la main. Sous emboîtage original.

      • Benoît van Innis
        Jun. 08, 2015

        Benoît van Innis

        Est: €1,000 - €2,000

        (Bruges 1960) Man copying Barnett Newman Signed l.r. Oil on paper, 35.9 x 29.5 cm Provenance: - Wetering Galerie, Amsterdam (April 1999) - Private collection, The Netherlands

        AAG Auctioneers