Vital Van Puyenbroeck Sold at Auction Prices

b. 1906 -

    • VAN PUYENBROECK VITAL
      Jan. 20, 2024

      VAN PUYENBROECK VITAL

      Est: €100 - €200

      Landscape

      Campo & Campo
    • Vital van Puyenbroeck (1906) Stilleven met aardbeien
      Mar. 20, 2023

      Vital van Puyenbroeck (1906) Stilleven met aardbeien

      Est: €200 - €300

      Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '67. B 30 x 37 cm / 48 x 56 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • VAN PUYENBROECK (1906-?) VITAL Riva del Garda.
      Jul. 08, 2021

      VAN PUYENBROECK (1906-?) VITAL Riva del Garda.

      Est: €700 - €1,200

      VAN PUYENBROECK (1906-?) VITAL. Riva del Garda.. Signature and dated 1955 lower right. At the back title and dated.. Cm 40,00 x 59,50.

    • VAN PUYENBROECK , Vital (1906-?)
      Nov. 18, 2020

      VAN PUYENBROECK , Vital (1906-?)

      Est: €100 - €200

      VAN PUYENBROECK , Vital (1906-?) " Nu féminin assis" Huile sur toile signée et datée 49 en bas à droite. Dimensions : 46,5 cm x 38 cm

      Legia-Auction