Jan Van Riet Sold at Auction Prices

b. 1948 -

        Nov. 11, 2023

        VAN RIET JAN (° 1948) portfolio "Israël - Piet Akkerman Van Antwerpse vakbondsleider tot Spanjestrijder (1913-1937)" n° 5 met elf facsimilés (40 x 30 cm) op de voorkant getekend en gededicaceerd Jan Van Riet signed portfolio with 11 facsimilé prints

        DVC
      • JAN VAN RIET (°1948)
        Jun. 09, 2022

        JAN VAN RIET (°1948)

        Est: €300 - €400

        'Zijn mooi en temperamentvolle dochter was de oorzaak van menig gedenkwaardig duel', 1976. Colour pencil and watercolour. Signed, dated and titled in pencil. We join by the same: 'Mobile'. Pencil. Signed, dated and titled in pencil. Both mounted on support. Description FR 'Zijn mooi en temperamentvolle dochter was de oorzaak van menig gedenkwaardig duel', 1976. Crayon de couleur et aquarelle. Signé, daté et portant son propre titre au crayon. On y joint du même : 'Mobile'. Crayon. Signé, daté et titré au crayon. Les deux sont montés sur des supports. Beschrijving NL 'Zijn mooi en temperamentvolle dochter was de oorzaak van menig gedenkwaardig duel', 1976. Kleurpotlood en aquarel. Getekend, gedateerd en eigenhandig getiteld in potlood. Bijgevoegd van dezelfde: 'Mobile'. Potlood. Getekend, gedateerd en eigenhandig getiteld in potlood. Beide gemonteerd op drager.

      • VAN RIET, Jan (°1948)
        Mar. 18, 2022

        VAN RIET, Jan (°1948)

        Est: €240 - €360

        Chiffon 1 (1980) Tekening/aquarel (55 x 75 cm), getekend rechts onder. In passe-partout

        Auctions Van de Wiele
      • JAN VAN RIET (né en 1948) Het Matrozenpak, 1979. Aquarelle sur papier. Signée et daté
        Dec. 15, 2021

        JAN VAN RIET (né en 1948) Het Matrozenpak, 1979. Aquarelle sur papier. Signée et daté

        Est: €300 - €500

        JAN VAN RIET (né en 1948) Het Matrozenpak, 1979. Aquarelle sur papier. Signée et datée en bas à droite. Titrée en bas à gauche. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Titel linksonder. 54 x 74 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      • JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 2003. Aquarelle et encre sur papier. Signée et
        Dec. 15, 2021

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 2003. Aquarelle et encre sur papier. Signée et

        Est: €300 - €500

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 2003. Aquarelle et encre sur papier. Signée et datée en bas au milieu. Aquarel en inkt op papier. Onderaan in het midden gesigneerd en gedateerd. 21,5 x 34,5 cm

      • VAN RIET JAN (° 1948) schilderij op doek : "Abstracte compositie" - 24 x 18 getekend en gedateerd
        Dec. 04, 2021

        VAN RIET JAN (° 1948) schilderij op doek : "Abstracte compositie" - 24 x 18 getekend en gedateerd

        Est: €200 - €300

        VAN RIET JAN (° 1948) schilderij op doek : "Abstracte compositie" - 24 x 18 getekend en gedateerd (19)85 20th Cent. abstract painting on canvas - signed Jan Van Riet and dated (19)85

        DVC
      • JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signé
        Jun. 24, 2021

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signé

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 49/75. Kleurenlitografie. Gesigneerd, gerdateerd en genumerd 49/75. 70 x 70 cm

        Jun. 24, 2021

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 5/75. Kleurenlitografie. Gesigneerd, gedateerd en genumerd 5/75. 60 x 80 cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1992. - Lithographie en couleurs. - signée et numér
        Jan. 27, 2021

        JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1992. - Lithographie en couleurs. - signée et numér

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. signée et numérotée 9/75. Kleurenlitografie. Gesigneerd en genumerd 9/75. 60 x 80 cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948) "Verlangslijstje, 1987" Technique mixte et coll
        Dec. 15, 2019

        JAN VAN RIET (né en 1948) "Verlangslijstje, 1987" Technique mixte et coll

        Est: €300 - €500

        JAN VAN RIET (né en 1948) "Verlangslijstje, 1987" Technique mixte et collage sur papier. Signée et datée en bas. Gemengde techniek en collage op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd. 69 x 49 cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée et numé
        Nov. 17, 2019

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée et numé

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 9/75. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 9/75. 70 x 80 cm

      • 20th Cent. Belgian etching in colors - signed Jan Van Riet and dated 1998
        Oct. 06, 2019

        20th Cent. Belgian etching in colors - signed Jan Van Riet and dated 1998

        Est: €20 - €50

        20th Cent. Belgian etching in colors - signed Jan Van Riet and dated 1998 VAN RIET JAN (° 1948) ets in kleur n° 14/25 : "Maskers" - 19 x 14,5 getekend en gedateerd (19)98

        DVC
      • Jan Van Riet (né en 1948) Haar schaduw, 1979 Mine de plomb, lavis d’encre
        Jun. 25, 2019

        Jan Van Riet (né en 1948) Haar schaduw, 1979 Mine de plomb, lavis d’encre

        Est: €200 - €300

        Jan Van Riet (né en 1948) Haar schaduw, 1979 Mine de plomb, lavis d’encre et aquarelle sur papier. Signé, daté et titré. Potlood, gewassen inkt en aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd en getiteld. 43 x 54 cm

      • 20th Cent. Belgian pastel - signed Jan Van Riet and dated 1972
        May. 06, 2019

        20th Cent. Belgian pastel - signed Jan Van Riet and dated 1972

        Est: €300 - €400

        20th Cent. Belgian pastel - signed Jan Van Riet and dated 1972 VAN RIET JAN (° 1948) pastel : "Odalisk" - 76,5 x 105 getekend en gedateerd (19)72

        DVC
      • VAN RIET JAN (° 1948) pastel : "Odalisk" - 76,5 x 105 getekend en gedateerd (19)72
        Mar. 31, 2019

        VAN RIET JAN (° 1948) pastel : "Odalisk" - 76,5 x 105 getekend en gedateerd (19)72

        Est: €300 - €400

        VAN RIET JAN (° 1948) pastel : "Odalisk" - 76,5 x 105 getekend en gedateerd (19)72 20th Cent. Belgian pastel - signed Jan Van Riet and dated 1972

        DVC
      • JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1990.
        Dec. 18, 2018

        JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1990.

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1990. Lithographie en couleurs sur BFK Rives. Signée, datée et annotée E.A. Kleurenithografie op BFK Rives. Gesigneerd, gedateerd en ge annoteerd E.A. 56,5 x 75,5 cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1992.
        Dec. 18, 2018

        JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1992.

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs sur papier Fabriano. Signée, datée et nuémrotée 57/75. Kleurenlithographie op papier Fabriano. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 52/75. 70 x 70 cm

        Dec. 18, 2018

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 48/110. Kleurenlithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 48/110. 80 x 55 cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1997.
        Dec. 18, 2018

        JAN VAN RIET (né en 1948) - Sans titre, 1997.

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1997. Lithographie en couleurs sur vélin d’Arches. Signée, datée et numérotée 8/60. Kleurenlithografie op vellum van bogen. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/60. 75,5 x 55 cm

        Dec. 18, 2018

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992. Lithographie en couleurs sur papier Fabriano. Signée, datée et numérotée 6/75. Kleurenlithografie op papier Fabriano. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 6/75. 60 x 80 cm

      • JAN VAN RIET (°1948) 'Friends' (1974). Potlood, kleurpotlood, aquarel. Getekend en gedateerd 'Jan Vanriet 1974'. 150 x 220 mm
        Oct. 11, 2018

        JAN VAN RIET (°1948) 'Friends' (1974). Potlood, kleurpotlood, aquarel. Getekend en gedateerd 'Jan Vanriet 1974'. 150 x 220 mm

        Est: €100 - €150

        JAN VAN RIET (°1948) 'Friends' (1974). Pencil, crayon, water colour. Signed and dated 'Jan Vanriet 1974'. 150 x 220 mm

      • JAN VAN RIET (°1948)
        Mar. 22, 2018

        JAN VAN RIET (°1948)

        Est: €600 - €800

        JAN VAN RIET (°1948) Zonder titel (1982). Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd 'Jan Van Riet / 1982'. 780 x 1150 JAN VAN RIET (°1948) Sans titre. Aquarelle et mine de plomb. Signé et daté. 780 x 1150 JAN VAN RIET (°1948) Untitled (1982). Water colour and pencil. Signed and dated 'Jan Van Riet / 1982'. 780 x 1150

      • JAN VAN RIET Sans titre, 1992
        Dec. 17, 2017

        JAN VAN RIET Sans titre, 1992

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET Sans titre, 1992 Lithographie en couleurs Signée et numérotée 52/75 Kleurenlihtografie Gesigneerd en genummerd 52/75 70/70cm

      • JAN VAN RIET (né en 1948)
        Dec. 17, 2017

        JAN VAN RIET (né en 1948)

        Est: €100 - €200

        JAN VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1992 Lithographie en couleurs. signée et numérotée 47/75 Kleurenlitografie. Gesigneerd en genummerd 47/75 80/60cm

      • JAN VAN RIET(1948) Watrecolour and pencil. Signed, dated and titled. F
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watrecolour and pencil. Signed, dated and titled. F

        Est: €500 - €750

        JAN VAN RIET(1948) Watrecolour and pencil. Signed, dated and titled. Framed. 495 x 695 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Wladimir Majakovski 1 (et les lamentations de l'entente)' (1980). Aquarel en potlood. Getekend in gedateerd in potlood 'Jan Van Riet 1980'. Eigenhandig getiteld. In kader. 495 x 695 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Wladimir Majakovski 1 (et les lamentations de l'entente)' (1980). Aquarelle et mine de plomb. Signée et datée en crayon 'Jan Van Riet 1980'. Titrée par l'artiste. Encadrée. 495 x 695 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watrecolour, Chinese ink and black pencil. Signed,
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watrecolour, Chinese ink and black pencil. Signed,

        Est: €500 - €750

        JAN VAN RIET(1948) Watrecolour, Chinese ink and black pencil. Signed, dated and titled. Framed. 1050 x 785 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'De Ziener is een voyeur' (1988). Aquarel, Oost-Indische inkt en zwart potlood. Getekend en gedateerd in potlood 'Jan Van Riet 1988'. Eigenhandig getiteld. In kader. 1050 x 785 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'De Ziener is een voyeur' (1988). Aquarelle, encre de Chine et crayon noir. Signée et datée en crayon 'Jan Van Riet 1988'. Titrée par l'artiste. Encadrée. 1050 x 785 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed and datd in pencil.
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed and datd in pencil.

        Est: €300 - €400

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed and datd in pencil. Framed. 295 x 190 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Ons Geluk' (1981). Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd in potlood 'jan vanriet 1981'. In kader. Ontwerp voor cover van het gelijknamig boek van Walschap. 295 x 190 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Ons Geluk' (1981). Aquarelle et crayon. Signée et datée en crayon 'jan vanriet 1981'. Encadrée. 295 x 190 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Pencil, charcoal and watercolour. Signed, dated and
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Pencil, charcoal and watercolour. Signed, dated and

        Est: €300 - €400

        JAN VAN RIET(1948) Pencil, charcoal and watercolour. Signed, dated and titled. Framed. 370 x 560 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Rehabilitatie' (1989). Potlood, houtskool en aquarel. Getekend en gedateerd 'Van Riet - 1 12 89'. Eigenhandig getiteld. In kader. 370 x 560 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Rehabilitatie' (1989). Crayon, charbon de bois et aquarelle. Signé et daté 'Van Riet - 1 12 89'. Titré par l'artiste. Encadré. 370 x 560 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watercolour, gouache, pencil and collage. Signed, d
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour, gouache, pencil and collage. Signed, d

        Est: €400 - €600

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour, gouache, pencil and collage. Signed, dated and titled. Framed. 560 x 760 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Propaganda' (1988). Aquarel, gouache, potlood en collage. Getekend en gedateerd in zwart potlood 'Jan Van Riet 1988'. Eigenhandig getiteld. In kader. 560 x 760 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Propaganda' (1988). Aquarelle, gouache, crayon et collage. Signée et datée au crayon noir 'Jan Van Riet 1988'. Titrée par l'artiste. Encadrée 560 x 760 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Collage, charcoal, watercolour, gouache and black p
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Collage, charcoal, watercolour, gouache and black p

        Est: €300 - €400

        JAN VAN RIET(1948) Collage, charcoal, watercolour, gouache and black pencil. Signed, dated and titled. Framed. 380 x 610 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Morning in the city' (1987). Collage, houtskool, aquarel, gouache en zwart potlood. Getekend en gedateerd in zwart potlood 'Jan Van Riet 1987'. Eigenhandig getiteld. In kader. 380 x 610 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Morning in the city' (1987). Collage, charbon de bois, aquarelle, gouache et crayon noir. Signée et datée au crayon noir 'Jan Van Riet 1987'. Titrée par l'artiste. Encadrée. 380 x 610 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watercolour, black pencil and charcoal. Signed, dat
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour, black pencil and charcoal. Signed, dat

        Est: €300 - €400

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour, black pencil and charcoal. Signed, dated and titled. Framed. 525 x 730 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'renard et corbeau' (1988). Aquarel, zwart potlood en houtskool. Getekend en gedateerd in zwart potlood 'Jan Van Riet 1988'. Eigenhandig getiteld. In kader. 525 x 730 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'renard et corbeau' (1988). Aquarelle, crayon noir et charbon de bois. Signée et datée au crayon noir 'Jan Van Riet 1988'. Titrée par l'artiste. Encadrée. 525 x 730 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Pencil and watercolour. Signed, dated and titled. F
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Pencil and watercolour. Signed, dated and titled. F

        Est: €400 - €600

        JAN VAN RIET(1948) Pencil and watercolour. Signed, dated and titled. Framed. 530 x 730 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Majakowskij' (1983). Potlood en aquarel. Getekend en gedateerd in potlood 'Jan Van Riet 1983'. Eigenhandig getiteld. In kader. 530 x 730 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Majakowskij' (1983). Crayon et aquarelle. Signé et daté au crayon 'Jan Van Riet 1983'. Titré par l'artiste. Encadré. 530 x 730 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watercolour and colour pencil, mounted on canvas. S
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and colour pencil, mounted on canvas. S

        Est: €500 - €750

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and colour pencil, mounted on canvas. Signed, dated and titled. Minor defects. Plexi. 790 x 1000 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Polaroid' (1983). Aquarel en kleurpotlood, gemonteerd op doek. Getekend en gedateerd 'Jan Van Riet / 1983'. Eigenhandig getiteld. Kleine beschadiging. Gemonteerd onder plexi. 790 x 1000 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Polaroid' (1983). Aquarelle et crayon de couleur, monté sur toile. Signée et datée 'Jan Van Riet / 1983'. Titrée par l'artiste. Peu de dégâts. Montée sous plexi. 790 x 1000 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Collage, watercolour, gouache, charcoal and colour
        Mar. 23, 2017

        JAN VAN RIET(1948) Collage, watercolour, gouache, charcoal and colour

        Est: €400 - €600

        JAN VAN RIET(1948) Collage, watercolour, gouache, charcoal and colour crayon. Signed, dated and titled. Framed. 560 x 750 mm Description NL JAN VAN RIET(1948) 'Morning in the city' (1987). Collage, aquarel, gouache, houtskool en kleurpotlood. Getekend en gedateerd in zwart potlood 'Jan Van Riet 1987'. Eigenhandig getiteld. In kader. 560 x 750 mm Description FR JAN VAN RIET(1948) 'Morning in the city' (1987). Collage, aquarelle, gouache, charbon de bois et caryon de couleur. Signée et datée au crayon noir 'Jan Van Riet 1987'. Titrée par l'artiste. Encadrée. 560 x 750 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed, dated and titled. F
        Oct. 27, 2016

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed, dated and titled. F

        Est: €400 - €600

        JAN VAN RIET(1948) Watercolour and pencil. Signed, dated and titled. Framed. 495 x 700 mm JAN VAN RIET(1948) 'La femme de Michel' (1980). Aquarel en potlood. Getekend en gedateerd in potlood 'Jan Van Riet 1980'. Eigenhandig getiteld. In kader. 495 x 700 mm JAN VAN RIET(1948) Aquarelle et mine de plomb. Signé, daté et titré. Encadré. 495 x 700 mm

      • JAN VAN RIET(1948) Nude. Woman in landscape. Two colour etchings. Sign
        Oct. 27, 2016

        JAN VAN RIET(1948) Nude. Woman in landscape. Two colour etchings. Sign

        Est: €200 - €250

        JAN VAN RIET(1948) Nude. Woman in landscape. Two colour etchings. Signed, dated and numbered. Framed. 155 x 115 mm (x2) JAN VAN RIET(1948) Naakt. Vrouw in landschap. Kleurenets. Lot van twee. Beide getekend en gedateerd 'Van Riet 74' en genummerd 13/30. Beide in kader. 155 x 115 mm (x2) JAN VAN RIET(1948) Un lot de deux eaux-fortes en couleurs. Signées, datées et numérotées. Encadrées. 155 x 115 mm (x2)

      • Jan VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1996.
        Jun. 21, 2016

        Jan VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1996.

        Est: €200 - €400

        Jan VAN RIET (né en 1948) Sans titre, 1996. Gouache et sérigraphie sur papier. Signé et daté en bas au milieu. Gouache en zeefdruk op papier. 70 x 50 cm

      • Jan Van Riet (né en 1948)
        Dec. 15, 2015

        Jan Van Riet (né en 1948)

        Est: €5,000 - €7,000

        Jan Van Riet (né en 1948) Leda et le Cygne, 1971 Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite Olie op doek. Rechts onderaan getekend en gedateerd 150 x 150 cm

      • JAN VAN RIET (°1948)
        Oct. 27, 2015

        JAN VAN RIET (°1948)

        Est: €500 - €750

        Beschrijving NL Landschap met zelfportret. Doek. Getekend en gedateerd 'janvanriet70'. Niet in kader. 29.5 x 39.5 Description FR Paysage avec auto-portrait. Toile. Signée et datée janvanriet70'. Pas encadrée. 29.5 x 39.5 Description EN Landscape with selfportrait. Signed and dated 'janvanriet70'. Not framed. 29.5 x 39.5

      • Jan van Riet, watercolour, La Vérère, sig. b.r.,
        Oct. 01, 2012

        Jan van Riet, watercolour, La Vérère, sig. b.r.,

        Est: €40 - €80

        Jan van Riet, watercolour, La Vérère, sig. b.r., dated '53, dim. 35 x 45 cm. Please Note: Starting Bid EUR 30

        Venduehuis Dickhaut Maastricht