Andre Van Schuylenbergh Sold at Auction Prices

b. 1952 -

      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), pop-art work oil on panel & mixed media (mirror and metal earring), signed and dated ‘76
        Nov. 25, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), pop-art work oil on panel & mixed media (mirror and metal earring), signed and dated ‘76

        Est: €1,400 - €1,800

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), pop-art work oil on panel & mixed media (mirror and metal earring), signed and dated ‘76 André VAN SCHUYLENBERGH (1952), pop-art werk olie op paneel & mixed media (spiegel en metalen oorbel), getekend en gedateerd '76

        Maison Jules Veilinghuis
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), green patinated bronze Tête, numbered 3/8 and signed
        Nov. 25, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), green patinated bronze Tête, numbered 3/8 and signed

        Est: €800 - €1,200

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), green patinated bronze Tête, numbered 3/8 and signed André VAN SCHUYLENBERGH (1952), groen gepatineerd brons Tête, genummerd 3/8 en getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), bronze Tête, numbered 2/8 and signed
        Nov. 25, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), bronze Tête, numbered 2/8 and signed

        Est: €600 - €800

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), bronze Tête, numbered 2/8 and signed André VAN SCHUYLENBERGH (1952), brons Tête, genummerd 2/8 en getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘99
        Nov. 25, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘99

        Est: €300 - €500

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘99 André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acryl op doek Zonder titel, getekend en gedateerd '99

        Maison Jules Veilinghuis
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘96
        Nov. 25, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘96

        Est: €300 - €500

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acrylic on canvas Untitled, signed and dated ‘96 André VAN SCHUYLENBERGH (1952), acryl op doek Zonder titel, getekend en gedateerd '96

        Maison Jules Veilinghuis
      • VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) - 20th Cent. Belg
        May. 05, 2024

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) - 20th Cent. Belg

        Est: €100 - €200

        20th Cent. Belgian mixed media painting - signed André Van Schuylenbergh and dated (19)90 VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 48 x 69 getekend en gedateerd (19)90 en gededicaceerd aan de vader van de erfgenaam in boek vermeld

        DVC
      • [VAN SCHUYLENBERGH, André (1952-)
        Mar. 08, 2024

        [VAN SCHUYLENBERGH, André (1952-)

        Est: €100 - €160

        Portrait of a lady (1995) Mixed media (67 x 50 cm), signed right below, framed

        Auctions Van de Wiele
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952), lot of 2 colour lithographs, signed and numbered IX/X and VI/X
        Feb. 19, 2024

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), lot of 2 colour lithographs, signed and numbered IX/X and VI/X

        Est: €250 - €350

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952), lot of 2 colour lithographs, signed and numbered IX/X and VI/X André VAN SCHUYLENBERGH (1952), lot van 2 kleurlithografiën, getekend en genummerd IX/X en VI/X

        Maison Jules Veilinghuis
      • van Schuylenburg, André (geb. 1952 in Aalst, Belgien)
        Dec. 09, 2023

        van Schuylenburg, André (geb. 1952 in Aalst, Belgien)

        Est: €100 - €120

        "Zig-Zig", so auf beigegebener Expertise betitelt. Mischtechnik/Papire, re. u. mit Bleistift sign. und dat. (19)90, verso Künstlerstempel und Werktitel. Ca. 50x 68 cm. PP., R. Archiv-Nr. P222. Beigegeben: Zertifikat Galerie Sacchetti, Ascona - CH, aus dem Jahr 1991.

      • SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Sans titre.
        Nov. 11, 2023

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Sans titre.

        Est: CHF400 - CHF800

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN (Aalst 1952) : Sans titre; Öl auf Leinwand; 100x80 cm; sig. u. dat. (20)08 o.r.

      • SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Frauenporträt.
        Nov. 11, 2023

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Frauenporträt.

        Est: CHF250 - CHF500

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN (Aalst 1952) : Frauenporträt; Öl auf Leinwand; 59,5x50 cm; sig. u.r.

      • SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Porträt einer Dame mit Hut.
        Nov. 11, 2023

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Porträt einer Dame mit Hut.

        Est: CHF250 - CHF500

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN (Aalst 1952) : Porträt einer Dame mit Hut; Öl auf Leinwand; 70x50 cm; sig. u. dat. (20)08(?) u.r.

      • * SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Kopf.
        Nov. 09, 2023

        * SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN: Kopf.

        Est: CHF150 - CHF300

        SCHUYLENBERGH, ANDRÉ VAN (Aalst 1952) * : Kopf; Deckfarben auf Papier; 76x57 cm (LM), gerahmt; sig. u. dat. (19)93 u.r.

      • VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie"
        Jun. 25, 2023

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie"

        Est: €100 - €200

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 48 x 69 getekend en gedateerd (19)90 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed André Van Schuylenbergh and dated (19)90

        DVC
        Jun. 25, 2023

        Est: €100 - €200

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 48 x 69 getekend en gedateerd (19)90 en gededicaceerd aan de vader van de erfgenaam in boek vermeld 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed André Van Schuylenbergh and dated (19)90

        DVC
      • André VAN SCHUYLENBERGH (1952)
        Jun. 18, 2023

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952)

        Est: €240 - €300

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Lot 3 silkscreen prints numbered 22/75, 22/75 & 23/70 and signed. Lot 3 zeefdrukken genummerd 22/75, 22/75 & 23/70 en getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 18, 2023

        Est: €400 - €500

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Acryl on canvas Fauvist mask, signed. Acryl op doek Fauvistisch masker, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        May. 07, 2023

        Est: €200 - €300

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 48 x 69 getekend en gedateerd (19)90 English Translation: 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed André Van Schuylenbergh and dated (19)90

        DVC
        May. 07, 2023

        Est: €200 - €300

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Compositie" - 48 x 69 getekend en gedateerd (19)90 en gededicaceerd aan de vader van de erfgenaam in boek vermeld English Translation: 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed André Van Schuylenbergh and dated (19)90

        DVC
        Apr. 17, 2023

        Est: €120 - €160

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Screen print Montana n° I/X, signed. Zeefdruk Montana n° I/X, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Apr. 17, 2023

        Est: €120 - €160

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Screen print 2 boys n° VII/X, signed. Zeefdruk 2 boys n° VII/X, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Tableaux VAN SCHUYLENBERGH LucasHuile sur toile "Portrait d'homme".
        Nov. 16, 2022

        Tableaux VAN SCHUYLENBERGH LucasHuile sur toile "Portrait d'homme".

        Est: €300 - €400

        Tableaux VAN SCHUYLENBERGH LucasHuile sur toile "Portrait d'homme". Signé en bas à droite Lucas Van Schuylenbergh. Ecole belge. Dim.:+/-85x70cm.

        Sep. 18, 2022

        Est: €300 - €400

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Watercolor Triptych, signed and dated '77. Aquarel Triptiek, gesigneerd en gedateerd '77.

        Maison Jules Veilinghuis
        Sep. 18, 2022

        Est: €140 - €180

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Mixed media on paper, signed and dated '83. Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd '83.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 26, 2022

        Est: €150 - €200

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Photo engraving on 30 ex. "La Vie es une Comedie". Signed, numbered 29/30 and dated '78. Fotogravure op 30 ex. "La Vie es une Comédie". Gesigneerd, genummerd 29/30 en gedateerd '78.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 25, 2022

        Est: €100 - €200

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Lithograph No title, signed in pencil and numbered 28/40. Lithografie Zonder titel, getekend in potlood en genummerd 28/40.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 25, 2022

        Est: €100 - €200

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Lithograph e.a.. No title, signed in pencil. Lithografie e.a. Zonder titel, getekend in potlood.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 18, 2022

        Est: €200 - €300

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRE (°1952) werk in gemengde techniek op doek : "Abstracte compositie" - 50 x 40 getekend en te dateren in 1993 English Translation Andre Van Schuylenbergh signed mixed media on canvas - to be dated in 1993

        DVC
        May. 15, 2022

        Est: €300 - €400

        André VAN SCHUYLENBERGH (1952) Mixed media Head in blue. Signed. Mixed media Head in blue. Getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • André Van Schuylenbergh (1952 -)
        Feb. 26, 2022

        André Van Schuylenbergh (1952 -)

        Est: €100 - €200

        André Van Schuylenbergh ( 1952 - ) Lithograph 'Blue Lady' (1991) Signed and numbered 66/75. Lithografie ‘ Blue Lady ‘ ( 1991 ) Getekend en genummerd 66/75

        Maison Jules Veilinghuis
      • ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Sculptures' (1999). Z
        Oct. 16, 2019

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Sculptures' (1999). Z

        Est: €200 - €300

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Sculptures' (1999). Zeefdruk gehoogd met acryl, pastel, kleurkrijt. Getekend en gedateerd in potlood 'André van Schuylenbergh 91'. In kader. 750 x 950 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Sculptures' (1999). Sérigraphie rehaussée. Signée et datée à la mine de plomb. Encadrée. 750 x 950 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Sculptures' (1999). Screenprint, heightened. Signed and dated in pencil. Framed. 750 x 950 mm

      • ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Blue lady' (1991). Zee
        Oct. 16, 2019

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Blue lady' (1991). Zee

        Est: €200 - €300

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Blue lady' (1991). Zeefdruk, gehoogd met acryl, pastel, kleurkrijt. Getekend en gedateerd in potlood 'André Van Schuylenbergh 91'. In kader. ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Blue lady' (1991). Sérigraphie, rehaussée. Signée et datée à la mine de plomb. Encadrée. ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Blue lady' (1991). Screenprint, heightened. Signed and dated in pencil. Framed.

      • ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Amerikaan'. Kleurenlit
        Oct. 16, 2019

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Amerikaan'. Kleurenlit

        Est: €150 - €250

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Amerikaan'. Kleurenlithografie. Getekend in potlood 'André Van Schuylenbergh' en genummerd 12/30. In kader. 760 x 575 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 760 x 575 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) 'Amerikaan'. Colour lithograph. Signed and numbered in pencil 12/30. Framed. 760 x 575 mm

      • VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Vrouwelijk model" - 34 x 49 getekend en gedateerd (19)95
        Mar. 31, 2019

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Vrouwelijk model" - 34 x 49 getekend en gedateerd (19)95

        Est: €50 - €100

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° 1952) werk in gemengde techniek : "Vrouwelijk model" - 34 x 49 getekend en gedateerd (19)95 20th Cent. Belgian mixed media - signed André Van Schuylenbergh and dated 1995

        DVC
      • ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952)
        Mar. 21, 2019

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952)

        Est: €250 - €350

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) Zonder titel (1992). Gemengde techniek (olie, gouache). Getekend en gedateerd 'Van Schuylenbergh 92'. In kader. 525 x 725 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) Sans titre. Technique mixte (huile, gouache). Signé et daté. Encadré. 525 x 725 mm ANDRE VAN SCHUYLENBERGH (°1952) Untitled (1992). Oil and gouache. Signed and dated 'Van Schuylenbergh 92'. Framed. 525 x 725 mm

      • ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH (né en 1952)
        Nov. 19, 2017

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH (né en 1952)

        Est: €2,000 - €3,000

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH (né en 1952) ça va seul, 1977 Huile et objet sur toile. Signée et datée en bas à droite. Olieverf en voorwerp op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 120 x 55 cm

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
        Nov. 19, 2017

        Est: €2,000 - €3,000

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH (né en 1952) Blue…, 1977 Huile, métal et objet sur toile. Signée et daté en bas à droite. Olieverf, metaal en voorwerp op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 120 x 60 cm

        Nov. 19, 2017

        Est: €2,000 - €3,000

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH (né en 1952) Blonde Huile et métal sur panneau. Signé au dos. Olieverd en metaal op paneel. Achteraan gesigneerd. 96,5 x 40 cm

      • ANDRE VAN SCHUYLENBERGH(1952) Untitled. Gouache. Signed and dated. Fra
        Mar. 23, 2017

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH(1952) Untitled. Gouache. Signed and dated. Fra

        Est: €250 - €350

        ANDRE VAN SCHUYLENBERGH(1952) Untitled. Gouache. Signed and dated. Framed. 500 x 675 mm Description NL ANDRE VAN SCHUYLENBERGH(1952) Zonder titel (1993). Gouache. Getekend en gedateerd 'Van Schuylenberg 93'. In kader. 500 x 675 mm Description FR ANDRE VAN SCHUYLENBERGH(1952) Sans titre. Gouache. Signée et datée. Encadrée. 500 x 675 mm

      • Plat carré
        Mar. 14, 2017

        Plat carré

        Est: €100 - €150

        A décor d'un visage de femme.Signé.

        Brussels Art Auctions
      • Assiette
        Mar. 14, 2017

        Assiette

        Est: €100 - €150

        A décor polychrome d'un visage de femme.Signé et daté 30/5/2002 au dos.

        Brussels Art Auctions
      • Visage de femme
        Mar. 14, 2017

        Visage de femme

        Est: €400 - €600

        Huile sur toile.Signé et daté en bas à droite.

        Brussels Art Auctions
      • Femme bleue
        Mar. 14, 2017

        Femme bleue

        Est: €400 - €600

        Huile sur toile.Signé et daté en haut à droite.

        Brussels Art Auctions
      • André van Schuylenbergh (né en 1952)
        Mar. 19, 2016

        André van Schuylenbergh (né en 1952)

        Est: €60 - €80

        André van Schuylenbergh (né en 1952) Sans titre Lot de quatre lithographies sur papier signé en bas à droite et numéroté 71/75, 72/75, 69/75 et 72/75 en bas à gauche

        FauveParis
      • ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Maske Unten links signiert "Schuylenbergh"
        Nov. 26, 2015

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Maske Unten links signiert "Schuylenbergh"

        Est: CHF600 - CHF800

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Maske Unten links signiert "Schuylenbergh" und datiert "(19)89". Acryl und Kreide auf Papier, BG 50 x 68 cm, in Passepartout, gerahmt

      • ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Paar Gesichter Unten mittig bzw. rechter B
        Nov. 26, 2015

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Paar Gesichter Unten mittig bzw. rechter B

        Est: CHF700 - CHF900

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH Geb. 1952 in Aalst Paar Gesichter Unten mittig bzw. rechter Bildrand signiert "Schuylenbergh". Je Farbkreide auf Papier, LM 17 x 22 cm

      • ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH, Maske
        Jun. 18, 2015

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH, Maske

        Est: CHF800 - CHF1,200

        ANDRÉ VAN SCHUYLENBERGH, Maske, Geb. 1952 in Aalst, Unten links signiert "Schuylenbergh" und datiert "(19)89"., Acryl und Kreide auf Papier, BG 50 x 68 cm, in Passepartout, gerahmt,

      • VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° AALST 1952) olieverfschilderij op doek getiteld op verso : "Astridpark Aalst" - 40 x 60 getekend en gedateerd 1998
        Apr. 28, 2015

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° AALST 1952) olieverfschilderij op doek getiteld op verso : "Astridpark Aalst" - 40 x 60 getekend en gedateerd 1998

        Est: - €500

        VAN SCHUYLENBERGH ANDRÉ (° AALST 1952) olieverfschilderij op doek getiteld op verso : "Astridpark Aalst" - 40 x 60 getekend en gedateerd 1998, oil on canvas - signed and dated

        DVC