Luk Van Soom Sold at Auction Prices

b. 1956 -

    • Luk van Soom (1956-Xx)
      Oct. 12, 2023

      Luk van Soom (1956-Xx)

      Est: €100 - €200

      Luk van Soom (1956-Xx) Titel van het werk: 'Welkom op de Wereld Ruth (1988). Gemaakt van staal en gips.

      Vendu Rotterdam
    • LUK VAN SOOM (°1956)
      Jun. 15, 2023

      LUK VAN SOOM (°1956)

      Est: €200 - €300

      Untitled, 1999. Steel and plaster. Signed, dated and numbered in silver marker 70/70. Description FR Sans titre, 1999. Acier et plâtre. Signé, daté et numéroté au marqueur argenté 70/70. Beschrijving NL Zonder titel, 1999. Staal en plaaster. Getekend, gedateerd en genummerd in zilverstift 70/70.

    • LUK VAN SOOM (°1956)
      Dec. 08, 2022

      LUK VAN SOOM (°1956)

      Est: €200 - €250

      Untitled, 1999. Steel and plaster. Signed, dated and numbered in silver marker 17/70. Description FR Sans titre, 1999. Acier et plâtre. Signé, daté et numéroté au marqueur argenté 17/70. Beschrijving NL Zonder titel, 1999. Staal en plaaster. Getekend, gedateerd en genummerd in zilverstift 17/70.

    • LUK VAN SOOM (°1956)
      Dec. 08, 2022

      LUK VAN SOOM (°1956)

      Est: €100 - €200

      Untitled. Plaster. Signed on verso in blue marker and numbered 13/30. Description FR Sans titre. Plâtre. Signé au verso au marqueur bleu et numéroté 13/30. Beschrijving NL Zonder titel. Gips. Getekend op verso in blauwe stift en genummerd 13/30.

    • LUK VAN SOOM (°1956)
      Jun. 17, 2021

      LUK VAN SOOM (°1956)

      Est: €100 - €150

      Untitled. Plaster. Signed on the reverse 'Luk Van Soom', numbered 7/30. Description FR Sans titre. Plâtre. Signé et numéroté 7/30. Beschrijving NL Zonder titel. Gips. Getekend op verso 'Luk Van Soom', genummerd 7/30.

    • LUK VAN SOOM (°1956)…
      Mar. 11, 2020

      LUK VAN SOOM (°1956)…

      Est: €100 - €150

      LUK VAN SOOM (°1956) 'En toen was het er, het bed', 2002. Stift op kalkpapier. Getekend en gedateerd 'Luk Van Soom 2002'. Herkomst: Flor Bex. 297 x 210 mm French Description LUK VAN SOOM (°1956) 'En toen was het er, het bed', 2002. Feutre sur papier calque. Signé et daté 'Luk Van Soom 2002'. Provenance: Flor Bex. 297 x 210 mm LUK VAN SOOM (°1956) 'En toen was het er, het bed', 2002. Marker on tracing paper. Signed and dated. Provenance: Flor Bex. 297 x 210 mm

    • Luk VAN SOOM (1956) , bronze: Male Nude.
      May. 27, 2017

      Luk VAN SOOM (1956) , bronze: Male Nude.

      Est: €500 - €600

      Nude lying on the back. Numbered 1/8. L 28 cm H 10 cm.

      Maison Jules Veilinghuis