Jacques Van Wijck Sold at Auction Prices

b. 1870 - d. 1946

    • VAN WIJCK Jacques (1870-1946)
      May. 24, 2023

      VAN WIJCK Jacques (1870-1946)

      Est: €200 - €250

      Huile sur toile signée J. van Wijck "Campine". Restauration (ciel). 75x97 cm

      Hotel des vente Legros
    • Jacques VAN WIJCK (1870-1946)
      Sep. 28, 2019

      Jacques VAN WIJCK (1870-1946)

      Est: €150 - €200

      Jacques VAN WIJCK (1870-1946) oil on canvas Autumn

      Maison Jules Veilinghuis
    • painting oil on canvas - landscape - signed VAN WIJCK Jacques
      Sep. 01, 2019

      painting oil on canvas - landscape - signed VAN WIJCK Jacques

      Est: €150 - €300

      Tableau HST -Paysage- signé *VAN WIJCK J.* (Jacques) (Jaak) (1870. 1946) 80x100cm cadre de style doré painting oil on canvas - landscape - signed VAN WIJCK Jacques

      Monsantic.com
      Jun. 30, 2019

      Est: €200 - €300

      Monsantic.com