Willy Vandersteen Sold at Auction Prices

Comiczeichner, b. 1913 - d. 1990

        • WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)
          Jun. 20, 2024

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €2,000 - €2,400

          De Texasrakkers. Originele tekenplaat van het verhaal De Texasrakkers. Pagina 21 van 55. Oorspronkelijk verschenen in de krant in 1959. Oost-Indische inkt op papier, met aanduidingen in blauw kleurpotlood voor de aan te brengen rasters. Ingelijst. Bijgevoegd: groot formaat luxe-album van De Texasrakkers. Niet genummerd. Description FR De Texasrakkers. Planche originale, p. 21. Encre de Chine. On joint: album de luxe, grand format. Beschrijving NL De Texasrakkers. Originele tekenplaat van het verhaal De Texasrakkers. Pagina 21 van 55. Oorspronkelijk verschenen in de krant in 1959. Oost-Indische inkt op papier, met aanduidingen in blauw kleurpotlood voor de aan te brengen rasters. Ingelijst. Bijgevoegd: groot formaat luxe-album van De Texasrakkers. Niet genummerd.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €125 - €150

          Opdrachttekening in het album 'Koning Arthur' uit de reeks De Rode Ridder. Voorstellende Koning Arthur. Inkt op papier. Description FR Dessin original. Beschrijving NL Opdrachttekening in het album 'Koning Arthur' uit de reeks De Rode Ridder. Voorstellende Koning Arthur. Inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 48 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 48 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 46 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 46 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 42 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 42 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €240 - €300

          Affiche voor de wedstrijd De Gouden Voetbal. Gedrukt in 1960, met taxzegel en gesigneerd W. Vandersteen. Met de figuren van Suske, Wiske, Jerom en Lambik. Zeer goede staat, lichtjes bevuild aan één van de randen. Description FR Affiche voor de wedstrijd De Gouden Voetbal. Gedrukt in 1960, met taxzegel en gesigneerd W. Vandersteen. Met de figuren van Suske, Wiske, Jerom en Lambik. Zeer goede staat, lichtjes bevuild aan één van de randen. Beschrijving NL Affiche voor de wedstrijd De Gouden Voetbal. Gedrukt in 1960, met taxzegel en gesigneerd W. Vandersteen. Met de figuren van Suske, Wiske, Jerom en Lambik. Zeer goede staat, lichtjes bevuild aan één van de randen.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 32 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 32 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 27 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 27 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 23 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 23 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 21 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 21 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 13 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 13 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

          Dec. 06, 2023

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €350 - €400

          Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 9 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier. Description FR Planche originale. Encre sur papier. Beschrijving NL Originele tekenplaat uit het Suske en Wiske-verhaal 'De Kleppende Klipper'. Plaat 9 bestaande uit 4 stroken. Het betreft de hertekende versie die voorgepubliceerd werd in Pats, de stripbijlage van Het Nieuwsblad van 29 februari 1968 tot 27 maart 1969. Oostindische inkt op papier.

        • WILLY VANDERSTEEN. DE FAMILIE SNOEK
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. DE FAMILIE SNOEK

          Est: €100 - €200

          3d ed, 1948. With: (2) De familie Snoek vol. 1, 5-11, Standaard, ca. 1950-1954. In various, mostly good condition with minor imp. (3) Guignon (French edition Familie Snoek) vol. 1-5, Érasme, Bruxelles, 1958. (4) De Vrolijke Bengels. Vol. 1 and 2. Standaard, 1958-59 -and 3 more. (total 19)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. LES AVENTURES DE BOB ET BOBETTE
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. LES AVENTURES DE BOB ET BOBETTE

          Est: €100 - €200

          15 vols., Erasme, Paris, mostly in first edition, 1951-1957. In various condition. (total 15)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE

          Est: €70 - €120

          24 vols. from the tweekleurenreeks, Antwerpen/Amsterdam, various ed., ca. 1963-66. In fair to good condition. (total 24)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SAFARI
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SAFARI

          Est: €80 - €150

          Vol. 1-24 (=complete series), Standaard, 1970-1974. Partly with name first owner on verso cover/title p. No. 15 incl. sticker. With: (2) Robert en Bertrand. Vol. 1-22, 24-27, 29-32. Standaard, 1973-79. No. 2 incl. sticker. Mostly in good/very good condition -and (3) Wirel. De avonturen van Bessy. 28 vols. in first ed. between no. 19 and 108, Standaard, 1957-1973. Some with minor imperfections as an owner's entry, small folding lines etc. No. 107 incl. sticker. (total 82)

          Zwiggelaar Auctions
          Jun. 20, 2023

          Est: €150 - €300

          45 vols. in first edition between no. 67 and 154, 4 colour series, 1967-1975. Mostly in good/very good condition. (total 45)

          Zwiggelaar Auctions
          Jun. 20, 2023

          Est: €100 - €200

          De Rammelende Rally. Toeristische Federatie van de Provincie Antwerpen, 1957. 32 p. Excellent copy. With: (2) 14 vols. Twee-kleurenreeks, Vlaams and Hollands, 1960s in good/very good condition. (3) De schat van Beersel. Blauwe Reeks, repr., 1957. Fair copy, minor defects -and 3 more. (total 19)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE VLAAMSE RODE REEKS
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE VLAAMSE RODE REEKS

          Est: €200 - €400

          Vol. 1-14, 16, 18-25, 27, 29, 31-35 in various editions (some in first like de Zwarte Madam). In fair to good condition, with minor imperfections as small rest., name on some title pages/cover, small folds etc. (total 30)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE TWEE-KLEUREN REEKS HOLLANDS
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE TWEE-KLEUREN REEKS HOLLANDS

          Est: €100 - €200

          Vol. 3-10, 12-20. Standaard, Amsterdam, 1953-1963. In various editions and various conditions. Mostly in fair to good condition, with minor imperfections. Added: Vol. 1a Op het eiland Amoras. Early reprint, with privately coated cover. (total 18)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE BLUE SERIES
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE BLUE SERIES

          Est: €100 - €200

          Vols. 2-6. (Tartaarse Helm - De Schat van Beersel - Het geheim der Gladiatoren - De Gezanten van Mars - De Groene Splinter). Standaard, 1953-1957. All with imperfections/defects, but in fair condition. With: (2) Tijl Uilenspiegel. De Opstand der Geuzen. Standaard, 1954. Cover amat. rest. Added: Mr. Lambique, Bob et Bobette dans Les Mariens Sont La! Lombard, 1956. Cover neatly rest. to book block -and Le Tresor de Beersel from the same series. (total 8)

          Zwiggelaar Auctions
          Jun. 20, 2023

          Est: €80 - €150

          De Rammelende Rally. Published by Toeristische Federatie van de Provincie Antwerpen, 1957. 32 p. With: (2) Snoek vol. 1, 3, 6 and 7, Studio Vandersteen, 1966-69. (3) De Avonturen van Judi. vol. 1-4, Sheed & Ward, Antwerpen, 1952-58. Vol. 2 back rest. with tape, vol. 4 small strip of tape at bottom and upper part of back. Overall in very good condition. (total 9)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. JEROM
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. JEROM

          Est: €100 - €200

          Vol. 1-17, 21-26, 29, 30, 34 and 53. Standaard, 1962-1973. First 3 vols. small tape strip on edges of back, vol. 8 small tear on upper side of back, else in excellent condition. (total 27)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. ROBERT EN BERTRAND
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. ROBERT EN BERTRAND

          Est: €100 - €200

          Vol. 1-15, 17-21, 25-28, 41 and 42. All 1st ed., Standaard, 1973-81. Vol. 2 with sticker. With: Bessy vol. 52, 54, 55, 56, 58, 61-69, 72-79. Studio Vandersteen/Standaard, 1964-68. All in very good/near mint condition. (total 48)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. DE RODE RIDDER
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. DE RODE RIDDER

          Est: €400 - €800

          Vols. 1-6, 8-29, 31-43. Studio Vandersteen, 1959-1969. Vol. 1 in 2nd ed. (two titles on back cover). Vols. 1-3, 5, 6 with small strips of tape in corners or on small creases. Else an exceptional collection in very good/near mint condition. (total 41)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. BIGGLES
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. BIGGLES

          Est: €100 - €200

          Vol. 1-14, 17-20. Studio Vandersteen, 1965-1969. With: Karl May. Vol. 1-19, 22-25. Studio Vandersteen, 1962-1969. Small tear in back vol. 1, else in very good/excellent condition. (total 41)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE VIER-KLEUREN REEKS
          Jun. 20, 2023

          WILLY VANDERSTEEN. SUSKE EN WISKE VIER-KLEUREN REEKS

          Est: €250 - €500

          Vols. 67-83, 86, 88-97, 99, 100, 104, 105, 107, 108, 100, 116, 117, 127, 129 and 130. Standaard, 1967-1972. Remarkable set: mostly in very good/near mint condition. Vol. 71 in both flat and glossy cover, vols. 69 and 75 in glossy variant. Vol. 74 with small tape strip on back. (total 41)

          Zwiggelaar Auctions
          Jun. 20, 2023

          Est: €150 - €300

          Vol. 37, 39, 51, 52, 53, 54, 57, 59-66. Standaard Boekhandel, Amsterdam, 1965-66. Some with small protective strip of tape at bottom of back (vols. 39, 57 and 59), else in very good/near mint condition. (total 15)

          Zwiggelaar Auctions
        • WILLY VANDERSTEEN - MARC SLEEN lot van twee stripverhalen : - uit de reeks 'Jerom' : "Het geheim v
          Mar. 05, 2023

          WILLY VANDERSTEEN - MARC SLEEN lot van twee stripverhalen : - uit de reeks 'Jerom' : "Het geheim v

          Est: €50 - €150

          WILLY VANDERSTEEN - MARC SLEEN lot van twee stripverhalen : - uit de reeks 'Jerom' : "Het geheim van Brokkelsteen" dd 1962 - "De avonturen van een vader en zijn zoon, nr 17" dd 1962 - gesigneerd door M. Sleen two Belgian comic strips dd 1962, one signed by the author Marc Sleen

          DVC
        • VANDERSTEEN ,Willy (1913 - 1990 )
          Dec. 11, 2021

          VANDERSTEEN ,Willy (1913 - 1990 )

          Est: €200 - €250

          Plaque emaillée, Emaillerie Belge, Bob et Bobette la plaque est numérotée 32/100 exemplaires,30 x 30 cm, signé

          Stanley's auction
        • WILLY VANDERSTEEN EN ANDRÉ HENDERICKX
          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN EN ANDRÉ HENDERICKX

          Est: €600 - €800

          A series of 6 plastic heads that were made for the Suske en Wiske puppet films by Wies Andersen, produced in the 1970s. Twice Lambik, one Wiske (unfinished and unpainted. Three secondary figures from the puppet films. Realized by Andreas Henderickx (1911-1979). The heads are still in very good condition, small traces of use. Description FR Un lot de 6 têtes de poupées en matière synthétique. Beschrijving NL Reeks van 6 kunststoffen hoofdjes die gemaakt werden voor de Suske en Wiske poppenfilms van Wies Andersen, geproduced in de jaren '70. Twee maal Lambik, één Wiske (onafgewerkt en onbeschilderd), drie nevenfiguren uit de poppenfilms. Gerealiseerd door Andreas Henderickx (1911-1979). De hoofdjes zijn nog in zeer goede staat, kleine gebruikssporen.

          Jun. 17, 2021

          Est: €240 - €300

          A set of 2 figurines of Lambic. One baked in clay and painted and another cast in black resin. These figurines were used for the Suske en Wiske puppet films by Wies Andersen, produced in the 1970s. They are first molded in clay, then baked in the oven and then painted. Rubber molds were then made on the basis of these figurines to make plastic casts that served in the puppet films. The maker, Andreas Henderickx (1911-1979), had to design the heads with a different expression each time. The two heads are still in very good condition, small traces of use. Description FR Un lot de 2 figurines en terre cuite peinte et en résin. Ces figurines originales ont servi pour les films de poupées Suske en Wiske de Wies Andersen, produits dans les années 1970. Ils ont d'abord été modelés en argile, puis cuits dans un four et enfin peints. Sur la base de ces figurines, des moules en caoutchouc ont ensuite été réalisés pour produire des moulages en plastique qui ont servi aux films de marionnettes. Le fabricant, Andreas Henderickx (1911-1979), a dû concevoir les têtes avec une expression différente à chaque fois. Les têtes sont en très bon état, petites traces d'usage. Beschrijving NL Set van 2 beeldjes van Lambik. Eén in klei gebakken en beschilderd en een ander gegoten in zwarte hars. Deze beeldjes hebben gediend voor de Suske en Wiske poppenfilms van Wies Andersen, geproduced in de jaren '70. Ze zijn eerst in klei geboetseerd, dan gebakken in de oven en daarna beschilderd. Op basis van deze beeldjes werden dan rubberen mallen gemaakt om kunststoffen afgietsels te maken die gediend hebben in de poppenfilms. De maker, Andreas Henderickx (1911-1979), moest de hoofdjes ontwerpen met telkens een andere expressie. De twee hoofdjes zijn nog in zeer goede staat, kleine gebruikssporen.

        • WILLY VANDERSTEEN EN ANDRE HENDERICKX
          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN EN ANDRE HENDERICKX

          Est: €1,800 - €2,000

          A set of 10 figurines. A series of 6 heads of the figures Suske, Wiske, Lambik, Sidonia, Krimson and Jerom, baked and painted in clay. We join 4 figurines of secondary figures from the puppet movies, baked in clay. These original designs were used for the Suske en Wiske puppet films by Wies Andersen, produced in the 1970s. They are first molded in clay, then baked in the oven and then painted. Rubber molds were then made on the basis of these figurines to make plastic casts that served in the puppet films. The maker, Andreas Henderickx (1911-1979), had to design the heads with a different expression each time. The heads are still in very good condition, small traces of use. Description FR Un lot de 10 figurines en terre cuite peinte. Ces figurines originales ont servi pour les films de poupées Suske en Wiske de Wies Andersen, produits dans les années 1970. Ils ont d'abord été modelés en argile, puis cuits dans un four et enfin peints. Sur la base de ces figurines, des moules en caoutchouc ont ensuite été réalisés pour produire des moulages en plastique qui ont servi aux films de marionnettes. Le fabricant, Andreas Henderickx (1911-1979), a dû concevoir les têtes avec une expression différente à chaque fois. Les têtes sont en très bon état, petites traces d'usage. Beschrijving NL Set van 10 beeldjes. Reeks van 6 in klei gebakken en beschilderde hoofdjes van de figuren Suske, Wiske, Lambik, Sidonia, Krimson en Jerom. Toegevoegd worden 4 in klei gebakken beeldjes van nevenfiguren uit de poppenfilms. Deze originele ontwerpen hebben gediend voor de Suske en Wiske poppenfilms van Wies Andersen, geproduced in de jaren '70. Ze zijn eerst in klei geboetseerd, dan gebakken in de oven en daarna beschilderd. Op basis van deze beeldjes werden dan rubberen mallen gemaakt om kunststoffen afgietsels te maken die gediend hebben in de poppenfilms. De maker, Andreas Henderickx (1911-1979), moest de hoofdjes ontwerpen met telkens een andere expressie. De hoofdjes zijn nog in zeer goede staat, kleine gebruikssporen.

          Jun. 17, 2021

          Est: €1,500 - €1,800

          A series of 5 figurines baked and painted in clay of the figures Suske, Wiske, Lambik, Sidonia and Jerom. These figurines were made by Andreas Henderickx (1911-1979) as test pieces for the puppet films, which became a huge television success in the 1970s. They were made on the basis of drawings that Henderickx received from Studio Vandersteen. Very charming and unique set! The figurines are still in very good condition, few traces of use. Repair of Suske's neck. At the bottom of the pedestals inscriptions of the maker (the names of Suske and Wiske were interchanged) Description FR Un lot de 5 figurines en terre cuite peinte. Ces figurines ont été réalisées par Andreas Henderickx (1911-1979) en guise de test pour les films de marionnettes, qui ont connu un énorme succès à la télévision dans les années 70. Ils ont été réalisés à partir de dessins que Henderickx a reçus du Studio Vandersteen. Un ensemble très charmant et unique ! Les figurines sont toujours en très bon état, peu d'usure. Réparation du cou de Suske. Au bas des piédestaux, des inscriptions du fabricant (les noms de Suske et Wiske ont été échangés) Beschrijving NL Reeks van 5 in klei gebakken en beschilderde beeldjes van de figuren Suske, Wiske, Lambik, Sidonia en Jerom. Deze beeldjes werden vervaardigd door Andreas Henderickx (1911-1979) als proefwerken voor de poppenfilms, die in de jaren '70 een groot succes televisie-succes werden. Ze werden gemaakt op basis van tekeningen die Henderickx ter beschikking kreeg van Studio Vandersteen. Zeer charmante én unieke set! De beeldjes zijn nog in zeer goede staat, weinig gebruikssporen. Herstelling aan de nek van Suske. Onderaan de voetstukken inscripties van de maker (de namen van Suske en Wiske werden verwisseld)

          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €600 - €800

          'Youth Philately - Philatelie de la Jeunesse', 1987. Suske en Wiske with Schanulleke. Original drawing in Indian ink and watercolour. Design for a stamp, not used for production. Description FR 'Jeugdfilatelie - Philatelie de la Jeunesse', 1987. Plume d'encre de Chine et aquarelle. Dessin original ayant servi pour le timbre de poste de 1987, rejeté. Beschrijving NL 'Jeugdfilatelie - Philatelie de la Jeunesse', 1987. Suske en Wiske met Schanulleke. Originele tekening uitgevoerd in Oost-Indische inkt en aquarel. Ontwerp voor postzegel, niet weerhouden voor productie.

          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €1,800 - €2,200

          'Youth Philately - Philatelie de la Jeunesse', 1986. Suske en Wiske in Vitamitje, Wiske with envelopes in hand. Original drawing in Indian ink and watercolour. Text added separately on line film. Stamp design, issued in 1987 (Official Stamp Catalog, No. 2264). Description FR 'Jeugdfilatelie - Philatelie de la Jeunesse', 1986. Plume d'encre de Chine et aquarelle. Dessin original ayant servi pour le timbre de poste de 1987 (nr. 2264 du catalogue). Beschrijving NL 'Jeugdfilatelie - Philatelie de la Jeunesse', 1986. Suske en Wiske in Vitamientje, Wiske met briefomslagen in de hand. Originele tekening uitgevoerd in Oost-Indische inkt en aquarel. Tekst apart op lijnfilm toegevoegd. Ontwerp voor postzegel, uitgegeven in 1987 (officiële postzegelcatalogus, nr. 2264).

        • WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) STUDIO
          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) STUDIO

          Est: €350 - €400

          Pats, Treezebees and Flappy. Water colour. Signed 'W Vandersteen'. Description FR Willy Vandersteen et Studio. Aquarelle figurant Pats, Treezebees et Flappy. Signée 'W. Vandersteen'. Beschrijving NL Willy Vandersteen en Studio. Originele aquarel met de figuren Pats, Treezebees en Flappy. Gesigneerd 'W.Vandersteen'.

          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €150 - €180

          De Mottenvanger. Original drawing. Signed 'van harte/ W. Vandersteen'. Description FR Dessin à l'encre de Chine. Signé avec dédicace. Beschrijving NL De Mottenvanger. Originele inkttekening. Getekend 'van harte/ W. Vandersteen'.

          Jun. 17, 2021

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990)

          Est: €80 - €100

          Sus Antigoon. Lithography. Signed in pencil 'W. Vandersteen' and numbered 250/3. Framed. Description FR Sus Antigoon. Lithographie. Signée à la mine de plomb 'W. Vandersteen' et numérotée 250/3. Encadrée. Beschrijving NL Sus Antigoon. Litho. Getekend in potlood 'W. Vandersteen' en genummerd 250/3. In kader.

        • Willy Vandersteen (Studios)
          Mar. 28, 2021

          Willy Vandersteen (Studios)

          Est: €100 - €150

          Jérôme, planche originale à l'encre de chine. Dimensions : 34 cm x 24 cm.

          Septimus
        • Willy Vandersteen (Studios)
          Mar. 28, 2021

          Willy Vandersteen (Studios)

          Est: €100 - €150

          Bessy, planche originale à l'encre de chine. Dimensions : 49 cm x 34 cm.

          Septimus
        • Willy VANDERSTEEN
          Jan. 14, 2021

          Willy VANDERSTEEN

          Est: €4,000 - €6,000

          Willy VANDERSTEEN 1913-1990 Les joyeux lurons Encre de Chine sur papier pour une planche de cette série publiée aux éditions Erasme. Chaque strip découpé et contrecollé. Encadré. 46 × 31 cm Estimation 4 000 - 6 000 €

        • Willy Vandersteen (Studios)
          Dec. 20, 2020

          Willy Vandersteen (Studios)

          Est: €200 - €250

          Les fabuleux voyages de Jérôme, La couronne volante, couverture originale à l'encre de chine pour cet album paru en 1983 chez Erasme. Dimensions : 30 cm x 22 cm.

          Septimus
        • Willy Vandersteen (Studios)
          Dec. 20, 2020

          Willy Vandersteen (Studios)

          Est: €50 - €100

          Bessy, planche originale à l'encre de chine. Dimensions : 49 cm x 33,5 cm.

          Septimus
        • Willy Vandersteen
          Dec. 20, 2020

          Willy Vandersteen

          Est: €200 - €300

          Bob et Bobette, Le Fantôme Espagnol, Sérigraphie limité à 50 exemplaires, signée pa Vandersteen, encadrée. Dimensions : 74 cm x 54 cm.

          Septimus
        • WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – La dame en noirEncre de Chin
          Nov. 12, 2020

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – La dame en noirEncre de Chin

          Est: €11,000 - €13,000

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – La dame en noir Encre de Chine et aquarelle bleue pour la planche 11 de la cinquiè me a aventure de Bob et Bobette parue en 1947 dans De Standaard. \r 24,8x19 cm. ,

        • WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – L’œuf bourdonnantEncre de Ch
          Nov. 12, 2020

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – L’œuf bourdonnantEncre de Ch

          Est: €3,500 - €4,000

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette – L ’œ uf bourdonnant Encre de Chine et crayon bleu pour la planche 14 de l ’ album. \r 40,3x29,5 cm.\r Erasme , 1964. ,

        • WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette - Le sampan mystérieuxEncre de
          Nov. 12, 2020

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette - Le sampan mystérieuxEncre de

          Est: €3,500 - €4,000

          WILLY VANDERSTEEN (1913-1990) Bob et Bobette - Le sampan mysté rieux Encre de Chine et crayon bleu pour la planche 55 de l ’ album. \r 40,5x29,8 cm.\r Erasme , 1963. ,