Jan Vanriet Sold at Auction Prices

Painter, Illustrator

      • Jan VANRIET (1948), a colour screenprint, numbered 48/100, dated 82, signed and a lithograph signed, dated 2002 and numbered e/a
        Nov. 25, 2024

        Jan VANRIET (1948), a colour screenprint, numbered 48/100, dated 82, signed and a lithograph signed, dated 2002 and numbered e/a

        Est: €200 - €300

        Jan VANRIET (1948), a colour screenprint, numbered 48/100, dated 82, signed and a lithograph signed, dated 2002 and numbered e/a Jan VANRIET (1948), lot van een kleurenzeefdruk, genummerd 48/100, gedateerd 82, getekend en een lithografie getekend, gedateerd 2002 en genummerd e/a

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VANRIET (1948), 2 lithographs, numbered 10/20 and signed
        Nov. 25, 2024

        Jan VANRIET (1948), 2 lithographs, numbered 10/20 and signed

        Est: €120 - €160

        Jan VANRIET (1948), 2 lithographs, numbered 10/20 and signed Jan VANRIET (1948), lot van 2 litho's, genummerd 10/20 en getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 29, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €400 - €600

        'Verschijning, Ophelia'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 29, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €300 - €500

        Kiel zwart'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 29, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €150 - €200

        Silhouette

        Campo & Campo
      • Vanriet Jan - Fregat, blue (1999)
        Oct. 19, 2024

        Vanriet Jan - Fregat, blue (1999)

        Est: €3,000 - €4,000

        Oil and acrylic on canvas - Unframed - With documentation

        De Vuyst
      • Vanriet Jan - Science (1999)
        Oct. 19, 2024

        Vanriet Jan - Science (1999)

        Est: €3,000 - €4,000

        Acrylic on canvas - Sig. on the reverse 1999 with title - Unframed - With documentation

        De Vuyst
      • VANRIET, Jan
        Oct. 18, 2024

        VANRIET, Jan

        Est: €140 - €220

        Toinot & aan het strand Vanriet / De Panter Pers 1973 50 x 35 cm, twee suites gedichten en 9 zeefdrukken door Jan Vanriet, gedrukt op lana 220 gram. Alle zeefdrukken gesigneerd in potlood, in het colofon genummerd en gesigneerd. Beperkte gen. oplage van 40 + 5 exx. Dit is nr. 28/40. Losbladig, op het omslag op de voorzijde met de titel in zeefdruk, op de achterzijde twee foto's: "Vanriet in zijn atelier" door Raoul van den Boom. Plexi hoes. Bijgevoegd: uitnodiging en orig. foto

        Auctions Van de Wiele
      • JAN VANRIET (°1948)
        Oct. 11, 2024

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €300 - €400

        Untitled, 1981. Watercolour and pencil. Signed and dated in pencil. Annotation in pencil 'Ma Turkinoise'. Frame. Description FR Sans titre, 1981. Aquarelle et crayon. Signée et datée au crayon. Annotation (titre ?) au crayon. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1981. Aquarel en potlood. Gesigneerd en gedateerd in potlood. Annotatie in potlood. Kader.

      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 05, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        'Wohin'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 05, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        Figure

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 05, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        'Alterego'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 05, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        'Dachin'

        Campo & Campo
      • JAN VANRIET - ODALISQUE ROSE - W/C
        Jul. 24, 2024

        JAN VANRIET - ODALISQUE ROSE - W/C

        Est: $500 - $800

        Jan Vanriet, Belgium, b.1948, Odalisque Rose, watercolor. Provenance: Wenger Gallery, LaJolla, Ca.,1980, lot includes soft cover book titled Jan Vanriet authored by Edward Lucie Smith, published by Van Gennep bv, Amsterdam

        Litchfield Auctions
      • Franky CANE (1961-2019), colour lithograph Untitled, numbered XII/XXV, signed and dated 2007 and Jan VANRIET (1948), colour lithograph DETOUR AHEAD, numbered 1/1, signed and dated ‘87
        Jun. 18, 2024

        Franky CANE (1961-2019), colour lithograph Untitled, numbered XII/XXV, signed and dated 2007 and Jan VANRIET (1948), colour lithograph DETOUR AHEAD, numbered 1/1, signed and dated ‘87

        Est: €150 - €200

        Franky CANE (1961-2019), colour lithograph Untitled, numbered XII/XXV, signed and dated 2007 and Jan VANRIET (1948), colour lithograph DETOUR AHEAD, numbered 1/1, signed and dated ‘87 Franky CANE (1961-2019), kleurenlithografie Zonder titel, genummerd XII/XXV, getekend en gedateerd 2007 en Jan VANRIET (1948), kleurenlithografie DETOUR AHEAD, genummerd 1/1, getekend en gedateerd '87

        Maison Jules Veilinghuis
      • JAN VANRIET (°1948)
        Apr. 25, 2024

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €300 - €500

        Untitled, 1996. Mixed media (watercolour, lino, oil). Signed and dated in pencil. Frame. Description FR Sans titre, 1996. Technique mixte (aquarelle, lino, huile). Signée et datée au crayon. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1996. Gemengde techniek (aquarel, lino, olie). Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

      • VANRIET JAN (1948-)
        Apr. 23, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €200 - €400

        Accordion

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Apr. 23, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €150 - €250

        'Assenbach in San Marco'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Apr. 23, 2024

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €200 - €300

        Portrait of Marcel van Jole

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Mar. 23, 2024

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        Running nude

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Mar. 23, 2024

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        'Beep beep goes the traffic', 1 lithograph and 1 etching, signed ex 47/75

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Mar. 23, 2024

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        Lot of 3 lithographs: Map 'This sporting life', 1973 with 2 lithographs number ex 9/200, Edition of art magazine Revolver en Naakt offset lithograph 1979 number ex 7/200

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Mar. 23, 2024

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        The look

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Mar. 23, 2024

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        Nude

        Campo & Campo
      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 05, 2023

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        'Leda en de Zwaan', 1971. Oil on canvas. Signed and dated 'Vanriet 71'. Description FR 'Leda en de Zwaan', 1971. Huile sur toile. Signée et datée 'Vanriet 71'. Beschrijving NL 'Leda en de Zwaan', 1971. Olie op doek. Getekend en gedateerd 'Vanriet 71'.

      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 28, 2023

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        Lemon

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN (1948-)
        Oct. 28, 2023

        VANRIET JAN (1948-)

        Est: €30 - €100

        Three men

        Campo & Campo
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €160

        Zwarte man in pick-up 1987 Originele aquarel, 40 x 25 cm, gesigneerd en gedateerd in potlood. Ontwerp voor een boekcover van een Congoroman van Jef Geeraerts, niet uitgevoerd. Op een dik vel papier (66 x 51 cm)

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948) - Walschap, Gerard
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948) - Walschap, Gerard

        Est: €120 - €200

        Zwart en wit Originele aquarel (200 x 200 mm) van Jan Vanriet voor de kaft van het boek 'Zwart en Wit' van Gerard Walschap. Getekend in potlood door Vanriet en met zijn stempel links boven. Op een groot vel tekenpapier (56 x 38 cm) Gebruikt voor de vijfde druk bij Manteau in 1984

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €200

        Querido Hermano 1988 Collage en originele aquarel, 43 x 27 cm, gesigneerd en gedateerd. Deze aquarel werd de cover van de roman 'Querido Hermano' van Walter Van den Broeck. Dit boek is bijgevoegd, gesigneerd door de illustrator

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €120 - €200

        Aquarel Collage en originele aquarel, 29,5 x 18,5 cm, kerkgebouw in twee stukken met centraal ter hoogte van de rozet een vrouwentepel. De kerk is een tekening op bruin kraftpapier, in twee gescheurd. Gesigneerd in potlood. Opgekleefd op een vel dik papier (70 x 50 cm)

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET, Jan (°1948)
        Sep. 29, 2023

        VANRIET, Jan (°1948)

        Est: €100 - €200

        Aangewaaid 1986 Originele aquarel, 31 x 20 cm, gesigneerd en gedateerd. Deze aquarel werd de cover van de roman 'Aangewaaid' van Walter Van den Broeck. Dit boek is bijgevoegd, gesigneerd door de illustrator

        Auctions Van de Wiele
      • VANRIET JAN
        May. 13, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €40 - €60

        'Ter gelegenheid 50 jaar kindervreugd'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        May. 13, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        Nude

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN
        Apr. 18, 2023

        VANRIET JAN

        Est: €300 - €500

        'Nevada'

        Campo & Campo
      • Jan Vanriet
        Mar. 04, 2023

        Jan Vanriet

        Est: €500 - €800

        Jan Vanriet (Jan Louis Lucien Vanriet) 1948 Antwerpen - "Chambres pour voyageurs" - Öl/Lwd. 140 x 180 cm. Sign. und dat. r. u.: vanriet (19)74. Auf der Rückseite sign., dat. und betit. l. o.: Jan Vanriet 1974 / "Chambres pour voyageurs". Kleine Fehlstellen der Farbe. Minim. Dellen. Etwas angeschmutzt.

      • VANRIET JAN
        Dec. 10, 2022

        VANRIET JAN

        Est: €30 - €100

        character

        Campo & Campo
      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 09, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €600 - €800

        'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Pencil, watercolour, gouache, linocut. Signed and dated in pencil. Frame. Description FR 'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Crayon, aquarelle, gouache, linogravure. Signé et daté au crayon. Cadre. Beschrijving NL 'Der arbeitlose Dante/ Ordure canaille', 1991. Potlood, aquarel, gouache, linosnede. Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 09, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €300 - €400

        'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Pencil, gouache. Signed and dated in pencil. Self-titled. Frame. We join by the same: Nude in landscape, 1973. Lithograph. A set of two. Signed and dated in pencil. Both under plexi. A little moisture damage in the margin. Tot.: 3 ex. Description FR 'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Crayon, gouache Signé et daté au crayon Auto-intitulé Cadre. On joint du même: Nu dans un paysage, 1973. Lithographie. Lot de deux. Signées et datées au crayon. Les deux sous plexi. Un peu d'humidité dans la marge. Tot.: 3 ex. Beschrijving NL 'Le bateau coule, qu'on sauve les gitanes', 1987. Potlood, gouache. Getekend en gedateerd in potlood. Eigenhandig getiteld. Kader. Bijgevoegd van dezelfde: Naakt in landschap, 1973. Litho. Een lot van twee. Getekend en gedateerd in potlood. Beide onder plexi. Een weinig vochtschade in de marge. Tot.: 3 ex.

      • JAN VANRIET (°1948)
        Dec. 06, 2022

        JAN VANRIET (°1948)

        Est: €500 - €600

        'Babel', 2004-2005. Canvas. Signed and dated on stretcher. Description FR 'Babel', 2004-2005. Toile. Signée et datée sur le châssis. Beschrijving NL 'Babel', 2004-2005. Doek. Getekend en gedateerd op spieraam.

      • Jan VANRIET (1948)
        Nov. 27, 2022

        Jan VANRIET (1948)

        Est: €600 - €800

        Jan VANRIET (1948) Woman with bird. Oil on canvas, signed and dated '69. Vrouw met vogel. Olie op doek, getekend en gedateerd '69.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VANRIET (1948)
        Nov. 27, 2022

        Jan VANRIET (1948)

        Est: €2,500 - €3,000

        Jan VANRIET (1948) Partie de campagne. Acryl en aquarel op papier, getekend en gedateerd '62. Partie de campagne. Acrylic and watercolor on paper, signed and dated '62.

        Maison Jules Veilinghuis
        Nov. 07, 2022

        Est: €150 - €180

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en bas à droite, daté 1974, dim : 43 x 69 cm

        Salle de Ventes Saint-Job
      • VANRIET JAN(1948-)
        Oct. 25, 2022

        VANRIET JAN(1948-)

        Est: €300 - €500

        'Vélomoteur'

        Campo & Campo
      • VANRIET JAN(1948-)
        Oct. 25, 2022

        VANRIET JAN(1948-)

        Est: €1,000 - €1,500

        Prayer for Coch

        Campo & Campo
        Oct. 16, 2022

        Est: €150 - €250

        VANRIET JAN (° 1948) aquarel : "Het matrozenpak" - 50 x 70 getekend en gedateerd 1979 20th Cent. Belgian aquarelle - signed Jan Vanriet and dated 1979

        DVC
      • VANRIET Jan (1948) - Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm
        Sep. 07, 2022

        VANRIET Jan (1948) - Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm

        Est: €1,200 - €1,800

        Acrylique sur toile "Figuur op blaauw". Signé au dos sur le châssis Jan Vanriet, titré et daté 1993. Voir au dos une étiquette Link Kunstpromotie. Ecole belge. Dim.:+/-172,5x140cm.

      • Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en
        Sep. 05, 2022

        Vanriet Jan (1948) : Dessin sur papier, encadrement sous plexiglass, titre "Waktersbloem", signé en

        Est: €150 - €180

        Salle de Ventes Saint-Job