Helen van der Veen Sold at Auction Prices

b. 1955 -

    • Helen van der Veen (1955)
      Jun. 29, 2016

      Helen van der Veen (1955)

      Est: €100 - €150

      'Snoepmannetje', middenonder get., olieverf op board, 88x89 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Helen van der Veen (1955)
      Jun. 29, 2016

      Helen van der Veen (1955)

      Est: €100 - €150

      'Pizza', middenrecht get. 'H', olieverf op board, 90x90 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.