Wim van de Velde Sold at Auction Prices

Artist, b. 1937 - d. 2008

    • VAN DE VELDE WANNES (1937-2008)
      Apr. 23, 2024

      VAN DE VELDE WANNES (1937-2008)

      Est: €600 - €800

      Wooden head

      Campo & Campo
    • VAN DE VELDE WANNES
      Dec. 10, 2022

      VAN DE VELDE WANNES

      Est: €30 - €100

      'On the road with the world'

      Campo & Campo
    • VAN DE VELDE WANNES(1937-2008)
      Oct. 25, 2022

      VAN DE VELDE WANNES(1937-2008)

      Est: €300 - €400

      Composition

      Campo & Campo
    • WANNES VAN DE VELDE (1937-2008)
      Mar. 31, 2022

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008)

      Est: €200 - €300

      Untitled, 1964. Washed Indian ink. Signed and dated. Framed. Description FR Sans titre, 1964. Lavis d'encre de Chine. Signé et daté. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel, 1964. Penseel in gewassen inkt. Getekend en gedateerd. Kader.

    • WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Sans titre, 1966. Encre et lavis d’encre sur pap
      Jun. 24, 2021

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Sans titre, 1966. Encre et lavis d’encre sur pap

      Est: €100 - €200

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Sans titre, 1966. Encre et lavis d’encre sur papier. Signée et datée en bas à droite. Inkt en gewassen inkt op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 27 x 36 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Zelfportret, 1965. Lavis d’encre sur papier. Signée,
      Jun. 24, 2021

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Zelfportret, 1965. Lavis d’encre sur papier. Signée,

      Est: €300 - €500

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Zelfportret, 1965. Lavis d’encre sur papier. Signée, datée et titrée en bas à droite. Gewassen inkt op papier. Rechts onderaan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 70,5 x 54 cm

      Jun. 24, 2021

      Est: €300 - €500

      Jun. 24, 2021

      Est: €300 - €500

      Mar. 22, 2018

      Est: €300 - €500

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Zonder titel (1961). Gewassen inkt op papier. Getekend en gedateerd 'Van de Velde juni '61'. Enkele scheurtjes en kreuken. 725 x 545 mm WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Sans titre (1961). Lavis d'encre de Chine. Signé et daté. Avec fentes et plis. 725 x 545 mm WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Untitled. Washed ink. Signed and dated. Small defects along the border. 725 x 545 mm

    • WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Composition. Watercolour. Signed and d
      Oct. 27, 2016

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Composition. Watercolour. Signed and d

      Est: €300 - €400

      WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Composition. Watercolour. Signed and dated. Framed. 365 x 545 mm WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Compositie. Aquarel. Getekend en gedateerd 'W Van De Velde 1966'. In kader. 365 x 545 mm WANNES VAN DE VELDE (1937-2008) Composition. Aquarelle. Signée et datée. Encadrée. 365 x 545 mm