Gerrit Pieter Verschuur Sold at Auction Prices

Landscape painter

    • Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891)
      Jul. 02, 2024

      Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891)

      Est: €700 - €900

      Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891) Winterlandschap met schaatsers gesigneerd en gedateerd 'GPVerschuur/1887' (rechtsonder deels onder lijstrand) olieverf op doek 77x112 cm (met lijst: 111x140 cm) Herkomst:-Veiling Van Marle&Bignell; Den Haag 5 maart 1968 lot 279 (met ill.).

    • Pieter Gerrit Verschuur, 1857. 1830 - 1891 Landscape with house, rider and many figures. Oil paint o
      Apr. 24, 2020

      Pieter Gerrit Verschuur, 1857. 1830 - 1891 Landscape with house, rider and many figures. Oil paint o

      Pieter Gerrit Verschuur, 1857. 1830 - 1891 Landscape with house, rider and many figures. Oil paint on panel. Size: 39 x H, B 27 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Gerrit Pieter Verschuur (1830 - 1891).
      Mar. 08, 2018

      Gerrit Pieter Verschuur (1830 - 1891).

      Est: €200 - €300

      Gerrit Pieter Verschuur (1830 - 1891). Paard met hooiwagen. Nederland olieverf op doek gesigneerd linksonder. 60 x 80 cm. Gerrit Pieter Verschuur (1830 - 1891). Horse with hay wagon. Netherlands oil on canvas signed lower left. 60 x 80 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891), 'Meer van Bregenz', ges
      Dec. 09, 2015

      Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891), 'Meer van Bregenz', ges

      Est: €400 - €500

      Gerrit Pieter Verschuur (1830-1891), 'Meer van Bregenz', gesigneerd l.o. en gedateerd 1856, paneel, afm. 17 x 24 cm.

      Zeeuws Veilinghuis