Gezina Johanna Francina Vester Sold at Auction Prices

    • VESTER Gésine Johanna Francina (1857 - 1939), Huile sur toile "L'heure de l
      Apr. 26, 2017

      VESTER Gésine Johanna Francina (1857 - 1939), Huile sur toile "L'heure de l

      Est: €600 - €800

      VESTER Gésine Johanna Francina (1857 - 1939), Huile sur toile "L'heure de la traite au pré". Signé en bas à gauche Gesine J.F. Vester. Ecole hollandaise. Dim.:35x47cm.

    • Gesina Johanna Francina Vester Dutch, 1857-1939 Farm in Heemstede
      Jan. 15, 2013

      Gesina Johanna Francina Vester Dutch, 1857-1939 Farm in Heemstede

      Est: $700 - $900

      Gesina Johanna Francina Vester Dutch, 1857-1939 Farm in Heemstede Inscribed landschap/geschilderd door/Gesina Vester/Heemstede on the reverse Oil on panel 11 1/2 x 17 3/4 inches C

      DOYLE Auctioneers & Appraisers
    • Gezina Johanna Francina (Gesine) Vester Heemstede
      Sep. 07, 2009

      Gezina Johanna Francina (Gesine) Vester Heemstede

      Est: €800 - €1,200

      Gezina Johanna Francina (Gesine) Vester Heemstede 1857 - Haarlem 1939 Rustende koeien in een zonnige weide Gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 21 x 29,5 cm. NB: Gesine Vester was de echtgenote van de bekende Nederlandse organist, koordirigent en componist Nicolaas Hendrik Andriessen (Hilversum 1845 - Haarlem 1893).

      AAG Auctioneers