Wout van Vliet Sold at Auction Prices

b. 1948 -

    • Wout van Vliet (1948)
      Aug. 31, 2016

      Wout van Vliet (1948)

      Est: €400 - €600

      'Vrouw' rechtsonder get. en gedateerd '72 olieverf op paneel 56x22 cm Herkomst: voorheen Galerie Mokum O.Z. Voorburgwal Amsterdam. Tentoonstelling: '10 jaar Mokum' Arti et Amiticiae Amsterdam - Van Reekumgalerij Apeldoorn.

    • Wout van Vliet (1948)
      Aug. 31, 2016

      Wout van Vliet (1948)

      Est: €300 - €500

      'Het einde' rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1973 olieverf op paneel 31x31 cm Tentoonstelling: '20 jaar Nieuwe Realististen' Organisatie Galerie Mokum in: Singermuseum Laren De Librye Zwolle Museum van Bommel van Dam Venlo La Bibliotheque Municipale Straatsburg Banque Paribas Toulouse Cellierd Clairveaux Dijon 1982-1983.

    • Wout van Vliet (1948)
      May. 25, 2016

      Wout van Vliet (1948)

      Est: €600 - €800

      'Het einde' rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1973 olieverf op paneel, 31x31 cm Tentoonstelling: '20 jaar Nieuwe Realististen', Organisatie Galerie Mokum, in: Singermuseum Laren, De Librye Zwolle, Museum van Bommel van Dam Venlo, La Bibliotheque Municipale Straatsburg, Banque Paribas Toulouse, Cellierd Clairveaux Dijon, 1982-1983.

    • Wout van Vliet (1948)
      May. 25, 2016

      Wout van Vliet (1948)

      Est: €800 - €1,000

      'Vrouw' rechtsonder get. en gedateerd '72 olieverf op paneel, 56x22 cm Herkomst: voorheen Galerie Mokum, O.Z. Voorburgwal, Amsterdam. Tentoonstelling: '10 jaar Mokum', Arti et Amiticiae Amsterdam - Van Reekumgalerij Apeldoorn.

    • Wout van Vliet (1948-1997)
      Mar. 13, 2012

      Wout van Vliet (1948-1997)

      Est: €1,000 - €1,500

      Wout van Vliet (1948-1997) Self portrait signed and dated 'wout van vliet 1971' (lower centre) oil on board 24 x 18.5 cm.

    • Wout Van Vliet (1948-1997)
      Mar. 08, 2011

      Wout Van Vliet (1948-1997)

      Est: €1,000 - €1,500

      Wout Van Vliet (1948-1997) Self portrait signed and dated 'wout van vliet 1971' (lower centre) oil on board 24 x 18.5 cm.

    • Wouter (Wout) van Vliet Weesp 1948 - Amersfoort
      Jun. 08, 2009

      Wouter (Wout) van Vliet Weesp 1948 - Amersfoort

      Est: €800 - €1,000

      Wouter (Wout) van Vliet Weesp 1948 - Amersfoort 1997 Portret van een meisje Gemonogrammeerd r.o. en gedateerd 1977 r.o. Olieverf op doek, 61 x 46 cm.

      AAG Auctioneers