Hendrik Vorderman Sold at Auction Prices

Portrait painter, Genre Painter

  • Hendrik Vorderman (1824-1897)
    Jun. 20, 2013

    Hendrik Vorderman (1824-1897)

    Est: €80 - €120

    Hendrik Vorderman (1824-1897) Portret van een man / Haard met ketelop het vuur [1] olieverf op papier, ongesign., 17 x 14 en 40 x 26 cm. Vorderman, Hendrik

    De Zwaan