Zdenka Vorlová-Vlcková Sold at Auction Prices

Painter, b. 1872 - d. 1954

  • Zde ň ka Vorlová Vl č ková (1872-1954)
    Dec. 05, 2009

    Zde ň ka Vorlová Vl č ková (1872-1954)

    Est: Kč14,300 - Kč22,000

    Zdeňka Vorlová Vlčková (1872-1954) Detva. Oil on wood, 56x31,5 cm, bottom right signed „Z Vorlová Vlčková Detva 19(..)", reverse side with a renting label from Slovakian National Galery. Framed, condition A/B. Zdeňka Vorlová Vlčková (1872-1954) Detva. Olej na jedlové desce, 56x31,5 cm, sign. vpravo dole „Z Vorlová Vlčková Detva 19(..)", na rubu zápůjční lístek ze Slovenské národní galerie. Rámováno, stav A/B. Zdeňka Vorlová Vlčková (1872-1954) Detva. Öl auf Holz, 56x31,5 cm, rechts unten sign. „Z Vorlová Vlčková Detva 19(..)", verso Verleihzettel der Slowakischen Nationalgalerie. Gerahmt, Zustand A/B.

    Auction House Zezula