Anton Vrede Sold at Auction Prices

b. 1953 -

    • Anton Vrede (1953) Staand vrouwelijk naakt
      Sep. 23, 2024

      Anton Vrede (1953) Staand vrouwelijk naakt

      Est: €50 - €80

      Gemengde techniek (zeefdruk en houtskool), r.b. gesigneerd en '84 gedateerd. B 101 x 69 / 130 x 89.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Jun. 08, 2024

      Est: €60 - €180

      Vrede, Anton (*1953) - Pinguin und Hase, 1991, Farblithografie, unten rechts mit Bleistift signiert und datiert "A. Vrede '91", links nummeriert 60/60, Blattmaße ca. 57 x 76 cm, in schwarzem Passepartout montiert, ungerahmt

      Auktionshaus Blank
      Dec. 02, 2023

      Est: €60 - €180

      Auktionshaus Blank
      Sep. 09, 2023

      Est: €80 - €240

      Auktionshaus Blank
    • Anton Vrede (1953)
      Apr. 20, 2023

      Anton Vrede (1953)

      Est: €50 - €100

      Abstracte compositie, genummerd 5/15 l.o., gesigneerd en gedateerd '92 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Anton Vrede, Performance with rabbits, toucan etc.
      Jul. 07, 2022

      Anton Vrede, Performance with rabbits, toucan etc.

      Anton Vrede, '98. 1953 - . No. 7/50. Depiction with rabbits, toucan etc. Lithograph on paper. Size; H 107 x W 77 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • VREDE ANTON (° 1953) werk in gemengde techniek (met aquarel, olie, gouache en collage) : "Compositie" - 70 x 100 getekend
      Mar. 31, 2019

      VREDE ANTON (° 1953) werk in gemengde techniek (met aquarel, olie, gouache en collage) : "Compositie" - 70 x 100 getekend

      Est: €100 - €200

      VREDE ANTON (° 1953) werk in gemengde techniek (met aquarel, olie, gouache en collage) : "Compositie" - 70 x 100 getekend 20th Cent. mixed media - signed Anton Vrede

      DVC
    • (Anton Vrede) Silkscreen
      Oct. 23, 2018

      (Anton Vrede) Silkscreen

      Est: €20 - €40

      (Anton Vrede) Silkscreen Solid State. Edition 50. Afm 60x50 cm.

      ACA Auctions
    • Anton Vrede (1953)
      Jun. 29, 2016

      Anton Vrede (1953)

      Est: €200 - €300

      'Big Fun', linksonder get. en gedateerd '86, tevens in dorso get., gedat. en betiteld, acryl op doek, 200x125 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Anton Vrede (Willemstad 1953)
      Oct. 14, 2013

      Anton Vrede (Willemstad 1953)

      Anton Vrede (Willemstad 1953) Ant man bee - Signed and dated '94 l.r. Titled l.m. and numbered 55/77 l.l. Colour lithograph, 109 x 78.4 cm (measured within the mount) - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Anton Vrede (1953), ets, Haas, ges. r.o., gedat.
      Mar. 19, 2012

      Anton Vrede (1953), ets, Haas, ges. r.o., gedat.

      Est: €100 - €200

      Anton Vrede (1953), ets, Haas, ges. r.o., gedat. '95, 13/15, afm. 19,5 x 24,5 cm.

      Venduehuis Dickhaut Maastricht
    • Anton Vrede Willemstad 1953 'Ioko-Lama' Signed and
      Sep. 19, 2011

      Anton Vrede Willemstad 1953 'Ioko-Lama' Signed and

      Est: - €100

      Anton Vrede Willemstad 1953 'Ioko-Lama' Signed and dated '90 l.r., titled l.m., numbered 9/50 l.l. Screenprint, 57.3 x 76.2 cm

      AAG Auctioneers
    • Anton Vrede Willemstad 1953 Stepping out Signed
      Sep. 19, 2011

      Anton Vrede Willemstad 1953 Stepping out Signed

      Est: - €100

      Anton Vrede Willemstad 1953 Stepping out Signed and dated '95 l.r., titled l.m., numbered 25/40 l.l. Screenprint, 55.1 x 75.9 cm (measured within passe-partout)

      AAG Auctioneers