Tjomme Edzard de Vries Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, b. 1908 - d. 1975

      • Tjomme Edzard de Vries (1908-1975)
        Dec. 20, 2017

        Tjomme Edzard de Vries (1908-1975)

        Est: €150 - €200

        Straatje in Groningen rechtsonder get. en gedateerd Groningen 1940 olieverf op doek, 41x57 cm

        Dec. 14, 2016

        Est: €150 - €200

        Tjomme Edzard de Vries (1908-1975) Straatje in Groningen rechtsonder get. en gedateerd Groningen 1940 olieverf op doek, 41x57 cm