Geert Vrijdag Sold at Auction Prices

b. 1943 -

    • VRIJDAG GEERT
      Jan. 20, 2024

      VRIJDAG GEERT

      Est: €80 - €120

      Figurative abstraction

      Campo & Campo
    • VRIJDAG GEERT (1943-1999)
      Oct. 24, 2023

      VRIJDAG GEERT (1943-1999)

      Est: €150 - €200

      Figurative abstraction

      Campo & Campo
      Sep. 25, 2023

      Est: €100 - €320

      Geert Vrijdag (1943-1999), screen print, The machine flew out, sig. b.r., EA, 5/16, dated '98, dim. 61 x 87 cm (with frame 94 x 113 cm)

      Venduehuis Dickhaut Maastricht
    • Geert Vrijdag (1943-1999)
      Jun. 12, 2023

      Geert Vrijdag (1943-1999)

      Est: €220 - €400

      Geert Vrijdag (1943-1999) screen print The machine flew out sig. b.r. EA 5/16 dated '98 dim. 61 x 87 cm (with frame 94 x 113 cm)

    • Geert Vrijdag (1943)
      Jan. 25, 2017

      Geert Vrijdag (1943)

      Est: €150 - €200

      'Tigris' rechtsonder in potlood get. kleurenlitho, 117/166, 70x100 cm

    • Geert Vrijdag (1943)
      Jan. 25, 2017

      Geert Vrijdag (1943)

      Est: €150 - €200

      'Eufraat' rechtsonder in potlood get. en gedateerd 1998 kleurenlitho, 117/166, 70x100 cm

    • Geert Vrijdag
      Dec. 08, 2014

      Geert Vrijdag

      Est: €500 - €800

      (Geldrop 1943) Composition Signed and dated '92 l.r. Mixed media on paper, 69 x 98.8 cm

      AAG Auctioneers