Karl Vukovic Sold at Auction Prices

b. 1897 - d. 1973

    • Vukovic, Karl 1897 Viden - 1973 Viden
      Sep. 26, 2020

      Vukovic, Karl 1897 Viden - 1973 Viden

      Vukovic, Karl 1897 Viden - 1973 Viden Zwei Gemälde. Stillleben. Signiert. Öl/Malk., je 20 x 23 cm.

    • A still life with fruit, Karl Vukovic, Vienna
      Nov. 30, 2019

      A still life with fruit, Karl Vukovic, Vienna

      Est: €300 - €600

      Zátiší s ovocem a porcelánem, olej na kartonu, signováno vlevo dole "K Vukovic". Vukovic Karl (1897 Vídeň - 1973 Vídeň. Vídeň, 20. století, rozměry 55 × 32 cm. Rámováno. Stav 2

      Antikvity
      May. 18, 2019

      Est: €330 - €600

      Antikvity
      Dec. 01, 2018

      Est: €400 - €600

      Antikvity