Guido Franciscus de Waart Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

    • Guido de Waart (Dutch, b. 1931), Untitled
      Sep. 30, 2020

      Guido de Waart (Dutch, b. 1931), Untitled

      Est: $75 - $100

      Title and date illegible, lithograph or silkscreen on paper, unframed

      Peter Estey Fine Art & Auctions
    • Waart, the Guido (1931-) "Yellow Sickle",
      Jul. 03, 2018

      Waart, the Guido (1931-) "Yellow Sickle",

      Est: €35 - €50

      Waart, the Guido (1931-) "Yellow Sickle", signed fully in pencil lo, silk-screen print / paper nr 175/190, h 65 xb 55 cm.

      Veilinghuis Omnia
    • Roger Raveel (1921-2013) en Guido de Waart (1931)
      Aug. 31, 2016

      Roger Raveel (1921-2013) en Guido de Waart (1931)

      Est: €200 - €300

      Een ruimte met uitzicht 'Cross goes by' beide get. kleurenlitho zeefdruk 109/190 beide zonder lijst 77x56 cm en 64x54 cm Herkomst: Prent 190 - nieuwe kring van verzamelaars van hedendaags grafiek Serie 3A april 1968.

    • Guido de Waart (1931-), 'With two crosses'. Gesign
      Nov. 11, 2014

      Guido de Waart (1931-), 'With two crosses'. Gesign

      Est: €200 - €300

      Guido de Waart (1931-), 'With two crosses'. Gesigneerd r.o., Doek 40 x 40 cm.

      Vendu Rotterdam