Willem Haakma Wagenaar Sold at Auction Prices

  • Willem Haakma Wagenaar (1938-)
    May. 20, 2014

    Willem Haakma Wagenaar (1938-)

    Est: €100 - €150

    Willem Haakma Wagenaar (1938-) 'Babel'. Niet gesigneerd, gedateerd 22 november 1958. Met notitie: 'Voor Arthur Staal'. Aquarel 61 x 53 cm.

    Vendu Rotterdam