Ludwig Willem Reijmert Wenckebach Sold at Auction Prices

Landscape painter, Painter, Illustrator, Etcher, Lithographer, b. 1860 - d. 1937

        Feb. 29, 2024

        Est: €75 - €150

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) The dunes, signed l.r., watercolour and chalk on paper, 27 x 38 cm-Including frame: 43 x 53 cm--In good condition-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) River scene, signed l.r., oil
        Dec. 12, 2023

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) River scene, signed l.r., oil

        Est: €400 - €600

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) River scene, signed l.r., oil on canvas, 35 x 45 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Gezicht op de boerderij, tweemaal gesigneerd r.o., oli
        Feb. 28, 2023

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Gezicht op de boerderij, tweemaal gesigneerd r.o., oli

        Est: €100 - €150

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Gezicht op de boerderij, tweemaal gesigneerd r.o., olieverf op doek, 125,5 x 81 cm -gat in het canvas-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - De Stearine Kaarsen Fabriek Gouda
        Feb. 11, 2023

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - De Stearine Kaarsen Fabriek Gouda

        Est: €360 - €700

        De Stearine Kaarsen Fabriek Gouda - 45x88,5, 1900 by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937)
        May. 25, 2022

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937)

        Est: €2,000 - €3,000

        Duinlandschap Texel

        Richard ter Borg kunsthandel
      • WENCKEBACH, LUDWIG WILLEM REIJMERT (1860-1937), "Dünenlandschaft",
        Feb. 27, 2021

        WENCKEBACH, LUDWIG WILLEM REIJMERT (1860-1937), "Dünenlandschaft",

        WENCKEBACH, LUDWIG WILLEM REIJMERT (1860-1937), "Dune landscape", wide landscape in a summer mood, below left signed, oil / canvas, HxW: approx. 62x119 cm (77x137 cm with frame). Canvas slightly arched, part. Craquelé, rubbed on the edges, yellow varnish. With frame. Signs of age.

      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Wereld Tentoonstelling Amsterdam. Diploma van het Eerekruis
        Jul. 25, 2020

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Wereld Tentoonstelling Amsterdam. Diploma van het Eerekruis

        Est: €280 - €550

        Wereld Tentoonstelling Amsterdam. Diploma van het Eerekruis - 48x69,5, 1895 by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
        Jul. 18, 2020

        Est: €280 - €550

        Van Sabben Poster Auctions
      • Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). Hesseweg in Gelderland. Drawing, black and orange crayon, 13,5x20,3
        May. 28, 2020

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). Hesseweg in Gelderland. Drawing, black and orange crayon, 13,5x20,3

        Est: €80 - €100

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). Hesseweg in Gelderland. Drawing, black and orange crayon, 13,5x20,3 cm., monogrammed in lower left corner. - Waterstained. = Location identified on mount.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). "Het eekhoornfeest". Drawing, pen and ink, heigthened w. white, 16x2
        May. 28, 2020

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). "Het eekhoornfeest". Drawing, pen and ink, heigthened w. white, 16x2

        Est: €60 - €80

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). "Het eekhoornfeest". Drawing, pen and ink, heigthened w. white, 16x22,7 cm., monogrammed in lower right corner, titled in pencil in blank margin. = Possibly an illustration for a children's book (not identified).

      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach - Landscape
        Dec. 12, 2019

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach - Landscape

        Est: $800 - $1,000

        Landscape oil on canvas h. 14 w. 18 in. overall: 23 x 27 in. signed lower left, framed Provenance: Private collection, Mount Kisco, NY

        Gallery 162 Fine Art
      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach
        Sep. 25, 2019

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach

        Est: $800 - $1,000

        Description: Landscape oil on canvas h. 14 w. 18 in. overall: 23 x 27 in. signed lower left, framed Provenance: Private collection, Mount Kisco, NY

        Gallery 162 Fine Art
        Aug. 16, 2019

        Est: $800 - $1,000

        Gallery 162 Fine Art
      • Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). (Dune landscape). Drawing, pen and ink, 26,5x19 cm., monogrammed in
        Nov. 29, 2018

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). (Dune landscape). Drawing, pen and ink, 26,5x19 cm., monogrammed in

        Est: €80 - €100

        Wenckebach, L.W.R. (1860-1937). (Dune landscape). Drawing, pen and ink, 26,5x19 cm., monogrammed in lower left corner. - Tipped onto mount along upper margin; trifle spotted. = "Himberg 1904" in pencil on mount. AND 2 other pen and ink drawings, both skillfully drawn book illustrations, one showing a rundown shed on a lake, monogrammed "MV" or "VM", the other a farmer carrying an unconscious soldier, signed "A.v.Anrooy".

      • WILLEM REIJERT WENCKEBACH (Dutch, 1860-1937)
        Nov. 04, 2018

        WILLEM REIJERT WENCKEBACH (Dutch, 1860-1937)

        Est: $500 - $1,000

        Landscape oil on canvas h. 14 w. 18 in. overall: 23 x 27 in. signed lower left, framed

        Butterscotch Auction Gallery LLC
      • Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach (1860-1937)
        Jun. 27, 2018

        Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach (1860-1937)

        Est: €100 - €150

        Gebouw 'Zeemanshoop' , pentekening, 19,5x14 cm linksonder get. in initialen WW. Tevens in dorso get. met annotatie: 'Vervaardigd in speciale opdracht voor den heer D.S. Granaat te Amsterdam, 20 december 1907'. De oude Societeit 'De Vriendschap', later genoemd 'Zeemanshoop', bevond zich aan de noordzijde van de Dam in Amsterdam. Links van de Zeemanshoop de Kromelleboogsteeg en rechts de Kalverstraat. Het gebouw van de sociëteit De Vriendschap ontstond in 1837-1838 na verbouwing van de drie huizen tussen Kalverstraat en Kromelleboogsteeg. Het werd voor sociëteit De Vriendschap opgetrokken naar ontwerp van de Engelse architect J..P. Hitchcock. Van 1864 tot 1914 was het de zetel van het college Zeemanshoop, een vereniging van koopvaardijkapiteins en reders. In 1912 zijn de nadagen van gebouw Zeemanshoop (gesloopt in 1914). Peek & Cloppenburg heeft dan de hele zuidwand van de Dam gekocht. Die gaat plaatsmaken voor een nieuw kledingmagazijn dat zo pompeus wordt dat het 't koninklijk paleis concurrentie zal aandoen. Op de hoek van Kalverstraat en Paleisstraat wordt de - hier op de tekening rechts naast Zeemanshoop gelegen - sociëteit Groote Club in 1912 al afgebroken en wordt zodanig opnieuw opgebouwd dat de Paleisstraat meters breder wordt.

        Jun. 27, 2018

        Est: €150 - €250

        Zeemanshoop' , aquarel, zonder lijst, 35,5x21,5 cm rechtsonder get. en gedateerd '07. Tevens in dorso get. met annotatie: 'Vervaardigd in speciale opdracht voor den heer D.S. Granaat te Amsterdam, 20 december 1907'. De oude Societeit 'De Vriendschap', later genoemd 'Zeemanshoop', bevond zich aan de noordzijde van de Dam in Amsterdam. Links van de Zeemanshoop de Kromelleboogsteeg en rechts de Kalverstraat. Het gebouw van de sociëteit De Vriendschap ontstond in 1837-1838 na verbouwing van de drie huizen tussen Kalverstraat en Kromelleboogsteeg. Het werd voor sociëteit De Vriendschap opgetrokken naar ontwerp van de Engelse architect J..P. Hitchcock. Van 1864 tot 1914 was het de zetel van het college Zeemanshoop, een vereniging van koopvaardijkapiteins en reders. In 1912 zijn de nadagen van gebouw Zeemanshoop (gesloopt in 1914). Peek & Cloppenburg heeft dan de hele zuidwand van de Dam gekocht. Die gaat plaatsmaken voor een nieuw kledingmagazijn dat zo pompeus wordt dat het 't koninklijk paleis concurrentie zal aandoen. Op de hoek van Kalverstraat en Paleisstraat wordt de - hier op de tekening rechts naast Zeemanshoop gelegen - sociëteit Groote Club in 1912 al afgebroken en wordt zodanig opnieuw opgebouwd dat de Paleisstraat meters breder wordt.

      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Draisma van Valkenburg's Levertraan
        Jul. 08, 2017

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Draisma van Valkenburg's Levertraan

        Est: €180 - €400

        Draisma van Valkenburg's Levertraan - 55x38,5, ca. 1910 by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Lustrum-Leiden Spel van Alva enden Zwijger
        Mar. 26, 2017

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Lustrum-Leiden Spel van Alva enden Zwijger

        Est: €300 - €550

        Lustrum-Leiden Spel van Alva enden Zwijger - 84,5x109,5, 1924 by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
        Aug. 31, 2016

        Est: €140 - €180

        Bomen aan het water rechtsonder get. olieverf op doek geplakt op paneel 17x15 cm

        Aug. 31, 2016

        Est: €300 - €400

        Hollands duinlandschap linksonder get. en gedateerd '31 olieverf op doek 60x120 cm

        Dec. 29, 2015

        Est: €900 - €2,000

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860 Den Haag-1937 Santpoort, landscape in the dunes, oil / canvas, signed lower left LWR Wenckebach, minimal canvas damage, about 60x100cm . German Description: Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860 Den Haag-1937 Santport, Landschaft in den Dünen, Öl/Lwd, links unten signiert L.W.R. Wenckebach, minimaler Lwd-Schaden, ca. 60x100cm

      • Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860 The Hague - 1937
        Feb. 28, 2015

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860 The Hague - 1937

        Est: €700 - €1,800

        Ludwig Willem Reijmert Wenckebach, 1860 The Hague - 1937 Santpoort, Dutch landscape painter and printmaker, a student of van Lokhorst, here: barren mountain landscape, oil/ canvas, typical painting by the artist from the late period, excellent lighting, good depth, signed lower left and dated 1923, about60x100cm, small color damages

      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Rondreizen Marken-Volendam
        Nov. 15, 2014

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Rondreizen Marken-Volendam

        Est: €280 - €500

        Rondreizen Marken-Volendam - 49x77, ca. 1915 by Ludwig W.R. Wenckebach

        Van Sabben Poster Auctions
      • Framed Print by Wenckebach L.W.R.
        Aug. 24, 2014

        Framed Print by Wenckebach L.W.R.

        Framed Print, Brand New print by Wenckebach L.W.R. of Heerengracht Leidschegracht.

        Bidding Richmond
        Jun. 24, 2014

        Bidding Richmond
      • Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Lectura Leesbibliotheek in vier Talen
        Jun. 14, 2014

        Poster by Ludwig W.R. Wenckebach - Lectura Leesbibliotheek in vier Talen

        Est: €1,250 - €1,800

        Lectura Leesbibliotheek in vier Talen - 64x108, ca. 1895, on japan by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
      • ATTRIBUTED TO LUDWIG W. R. WENCKEBACH (1860-1937)
        Mar. 08, 2013

        ATTRIBUTED TO LUDWIG W. R. WENCKEBACH (1860-1937)

        Est: £40 - £60

        ATTRIBUTED TO LUDWIG W. R. WENCKEBACH (1860-1937) Op de Boogte, an Art Nouveau cover of a periodical, 1904, 11 1/4" x 8 1/2" and C Riom, 'Championnat de la Beaute', another Art Nouveau cover of a periodical, 1900, 9 1/4" x 12 1/2" (2).

        Mallams
        Jun. 04, 2011

        Est: €450 - €1,000

        De Stearine Kaarsen Fabriek Gouda - 45x88, 1900, on linen by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
      • WILLEM WENCKEBACH, DUTCH, 1860 - 1937
        Mar. 17, 2011

        WILLEM WENCKEBACH, DUTCH, 1860 - 1937

        WILLEM WENCKEBACH, DUTCH, 1860 - 1937 A DUNE LANDSCAPE signed l.l. oil on canvas, unframed 39 x 65 cm.

        Mar. 16, 2011

        Mar. 15, 2011

        Mar. 14, 2011

        Dec. 11, 2010

        Est: €450 - €750

        Rondreizen Marken-Volendam - 49x77, ca. 1915 by Ludwig W.R. Wenckebach (1860-1937)

        Van Sabben Poster Auctions
      • Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach Den
        Mar. 02, 2010

        Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach Den

        Est: €800 - €1,200

        Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach Den Haag 1860 - Santpoort 1937 De onweersbui Gesigneerd en gedateerd 17 r.o. Olieverf op doek, 76 x 100 cm.

        AAG Auctioneers
      • Willem Wenckebach (1860-1937) Boerderij.
        May. 12, 2009

        Willem Wenckebach (1860-1937) Boerderij.

        Est: €50 - €70

        Willem Wenckebach (1860-1937) Boerderij. Gesigneerd. Gemengde techniek 26,5x42 cm.

        Vendu Rotterdam