Maarten Wetsema Sold at Auction Prices

b. 1966 -

    • Maarten Wetsema (1966) Jacob
      Feb. 29, 2024

      Maarten Wetsema (1966) Jacob

      Est: €500 - €800

      Maarten Wetsema (1966) Jacob kleurenfoto op aluminium zonder lijst 120x120 cm Herkomst: Aangekocht bij Galerie Van Kranendonk Den Haag door de huidige eigenaar

    • Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Gaius op tafeltj
      Sep. 28, 2021

      Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Gaius op tafeltj

      Est: €100 - €150

      Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Gaius op tafeltje', gesigneerd op label op verso -beschadigingen-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Chico op bank', gesigneerd en gedate
      Mar. 09, 2021

      Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Chico op bank', gesigneerd en gedate

      Est: €100 - €150

      Maarten Wetsema (1966-) fotografie op aluminium, 70 x 70, 'Chico op bank', gesigneerd en gedateerd op label verso 1995, nr. 1/3 -krassen/rechter benedenhoek beschadigd-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Maarten Wetsema (1966)
      Apr. 19, 2018

      Maarten Wetsema (1966)

      Est: €1,000 - €1,500

      Daan op wipstoeltje (2005) signed, titled and dated 2016 (on a label attached to the revers) drumscan and digital print, numbered 2 from an edition 5 copies, 100x100 cm