Jacob Campo Weyerman Sold at Auction Prices

Flower painter, Etcher

      • WEYERMAN, Jacob Campo
        Sep. 29, 2023

        WEYERMAN, Jacob Campo

        Est: €500 - €700

        De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en konst-schilderessen, met een uytbreyding over de schilder-konst der ouden 's Gravenhage wed. E. Boucquet, H. Scheurleer, F. Boucquet, en J. de Jongh 1729 3 vol. in-4°, gegraveerde titel, drie titelvignetten, portret van de auteur, 40 platen gegrav. door Houbraken met telkens 1 tot 4 portretten van kunstenaars. Met 118 gegrav. vignetten door B. Picart, F. Bleyswijk, Schijnvoet, A. Houbraken, Folkema, S. Fokke and R. Vinkeles. Met opdracht aan Willem Friso, prins van Oranje en zijn uitv. portret. Vol kalfslederen banden met nerven uit de tijd (iets gewreven aan uiteinden) Exemplaar op groot papier. Zonder het zeldzame 4e deel dat 40 jaar later postuum verscheen. Ref. Kunst op schrift 243-245; Arntzen/ Rainwater H129. Bijgevoegd: Broos - Tussen zwart en ultramarijn. De levens van schilders beschreven door Weyerman (1990) + 2 andere (6)

        Auctions Van de Wiele
      • ATTRIBUTED TO JACOB CAMPO WEYERMAN 1677Ð1747. A LATE 17TH CENTURY DUTCH STILL LIFE OIL ON CANVAS
        Sep. 07, 2022

        ATTRIBUTED TO JACOB CAMPO WEYERMAN 1677Ð1747. A LATE 17TH CENTURY DUTCH STILL LIFE OIL ON CANVAS

        Est: £4,000 - £6,000

        ATTRIBUTED TO JACOB CAMPO WEYERMAN 1677Ð1747. A LATE 17TH CENTURY DUTCH STILL LIFE OIL ON CANVAS A vase of roses with kneeling cherub style vase, fruit and butterfly - signed Campovivo pinxit - moulded gilt frame (78cm high 62cm wide)

        Hutchinson Scott Limited
      • WEYERMAN, JACOB CAMPO (ZUGESCHRIEBEN). Stillleben mit Blumen in einer Marmornische. Öl auf Lwd.
        Jul. 01, 2022

        WEYERMAN, JACOB CAMPO (ZUGESCHRIEBEN). Stillleben mit Blumen in einer Marmornische. Öl auf Lwd.

        Est: €6,000 - €7,000

        WEYERMAN, JACOB CAMPO (ZUGESCHRIEBEN) 1677 Charleroi - 1747 Den Haag Stillleben mit Blumen in einer Marmornische Öl auf Lwd. Restauriert, doubliert. 68 x 54,5 cm. Provenienz: Sotheby's, London, 6.12.1989, Lot Nr. 61. Dort Hinweis auf die Bestätigung der Zuschreibung durch Dr. Sam Segal.

        Scheublein Art & Auktionen
        May. 27, 2022

        Est: £8,000 - £12,000

        ATTRIBUTED TO JACOB CAMPO WEYERMAN 1677Ð1747. A LATE 17TH CENTURY DUTCH STILL LIFE OIL ON CANVAS a vase of roses with kneeling cherub style vase, fruit and butterfly - signed Campovivo pinxit; in moulded gilt frame (78cm high 62cm wide)

        Hutchinson Scott Limited
      • Weyerman, Jacob Campo (1677 Charleroi - Den Haag 1747), nach
        Dec. 11, 2021

        Weyerman, Jacob Campo (1677 Charleroi - Den Haag 1747), nach

        Est: €300 - €360

        Blumenstilleben in einer Vase mit Schmetterlingen. Öl/Holztafel (parkettiert, rest. Kratzer). Wohl 18. oder 19. Jh., nach dem Original in der Staatlichen Kunsthalle, Karlsruhe. RKD Image 63149. 63x 47 cm. Im Rokoko-Rahmen (best.), Holz, geschnitzt und vergoldet, 18. Jh. Wir bedanken uns bei Fred Meijer für die Hilfe bei der Katalogisierung.

      • WEYERMAN, Jacob Campo
        Oct. 09, 2020

        WEYERMAN, Jacob Campo

        Est: €600 - €800

        De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en konst-schilderessen, met een uytbreyding over de schilder-konst der ouden 3 vol. in-4°, gegraveerde titel, drie titelvignetten, portret van de auteur, 40 platen gegrav. door Houbraken met telkens 1 tot 4 portretten van kunstenaars. Met 118 gegrav. vignetten door B. Picart, F. Bleyswijk, Schijnvoet, A. Houbraken, Folkema, S. Fokke and R. Vinkeles. Prachtbanden in vol gemarmerd kalfsleder, met rijk vergulde decors op de platten, met jachtscènes zonder jager, bloemen en eikels. (Amsterdam, Van Damme Bindery) Exemplaar op groot papier. Zonder het zeldzame 4e deel dat 40 jaar later postuum verscheen. Ref. Kunst op schrift 243-245; Arntzen/ Rainwater H129, Storm van Leeuwen, Dutch Decorated Bookbinding in the 18th c., vol. I, p. 485, rubbing II + III + 56. "The Van Damme Bindery was among the largest and most important Amsterdam workshops of the eighteenth century"

        Auctions Van de Wiele
      • JACOB CAMPO WEYERMAN (1677 - 1747).
        Oct. 11, 2019

        JACOB CAMPO WEYERMAN (1677 - 1747).

        Est: €150 - €200

        "De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en konst-schilderessen 1769". Published: The Hague, Wed. E. Boucquet, H. Scheurleer, F. Boucquet and J. de Jongh in four parts. In addition, a series of three 19th century booklets. Binding loose and damaged. Paper edges damaged.

        Goudwisselkantoor Veilingen
      • Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).
        Mar. 22, 2019

        Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).

        Est: €300 - €600

        The life-writings of the Dutch composers and constituents 1769 published: The Hague, Wed. E. Boucquet, H. Scheurleer, F. Boucquet and J. de Jongh in four parts, with a series of three booklets in the 19th century. Ties loose and damaged. Paper edges damaged Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747). De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en konst-schilderessen 1769 uitgegeven: Den Haag, Wed. E. Boucquet, H. Scheurleer, F. Boucquet en J. de Jongh in vier delen, daarbij een serie van drie boekjes 19de eeuw. Banden los en beschadigd. Papierranden beschadigd

        Goudwisselkantoor Veilingen