Geo Wide Sold at Auction Prices

  • Åke Ragnar "Geo" Wide 1921-1998. "Beröringen" -
    Feb. 25, 2008

    Åke Ragnar "Geo" Wide 1921-1998. "Beröringen" -

    Est: kr600 - kr800

    Åke Ragnar "Geo" Wide 1921-1998. "Beröringen" - surrealistisk komposition. Signerad och numrerad Geo Wide 10/30. Litografi, 52 x 40. Bucklig.

    Auktionskammare Uppsala