Johan Widen Sold at Auction Prices

b. 1955 -

  • JOHAN WIDÉN född 1955 Ögonblick IV Signerad och
    Apr. 29, 2009

    JOHAN WIDÉN född 1955 Ögonblick IV Signerad och

    Est: kr5,000 - kr6,000

    JOHAN WIDÉN född 1955 Ögonblick IV Signerad och daterad på baksidan Johan Widén 1997. Olja på duk fäst på kartong, 31 x 29 cm. PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

    Stockholms Auktionsverket