Donald William-Olsson Sold at Auction Prices

Figure painter, Landscape painter, Portrait painter, Painter

    • Donald William-Olsson.
      Jun. 18, 2016

      Donald William-Olsson.

      Est: - kr300

      Donald William-Olsson. 'Höst i skogen'. Monogramsignerad olja på pannå. 74X60 cm.

      Crafoord Auktioner
    • Donald William-Olsson.
      Jun. 18, 2016

      Donald William-Olsson.

      Est: - kr400

      Donald William-Olsson. 'Äppelträdet'. Signerad olja på pannå, 45X54 cm. Ram med skador.

      Crafoord Auktioner