Emile van de Winckel Sold at Auction Prices

Porträtmaler, Miniature painter

    • Emile VAN DE WINCKEL (1879-1953)
      Apr. 15, 2023

      Emile VAN DE WINCKEL (1879-1953)

      Est: €400 - €800

      Emile VAN DE WINCKEL (1879-1953) Pendant of the former mayor of Beveren-Waas Verhaert and his wife, oil on canvas, signed and dated Pendant van een vorig burgemeester van Beveren-Waas Verhaert en echtgenote, olie op doek, getekend en gedateerd

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 17, 2022

      Est: €600 - €800

      Emile VAN DE WINCKEL (1879-1953) Oil on canvas Nude, signed and dated 1938. Olieverf op doek Naakt, gesigneerd en gedateerd 1938.

      Maison Jules Veilinghuis
    • VAN DE WINCKEL Emile (1879-1953)
      Feb. 25, 2021

      VAN DE WINCKEL Emile (1879-1953)

      Est: €1,500 - €2,000

      VAN DE WINCKEL Emile (1879-1953) " Les enfants Poullet de Houtain peints à Lubbeek" Huile sur toile signée en bas à gauche et datée de 1932. Dimensions : 105 cm x 130 cm Provenance : Chevalier Poullet de Houtain.

      Legia-Auction
    • Émile van de Winckel (1879-1953) École belge Huile
      Dec. 06, 2011

      Émile van de Winckel (1879-1953) École belge Huile

      Est: €600 - €800

      Émile van de Winckel (1879-1953) École belge Huile sur panneau: Jeune fille au bouquet de fleurs. Signée et datée: E. van de Winckel 1931. Dimensions : 86 x 64

      Horta