Antonius Hendricus Winkel Sold at Auction Prices

Painter, Wall painter, b. 1923 - d. 1989

    • Antoon Winkel (1923 - 1959) Interieur met kamerscherm
      Sep. 26, 2022

      Antoon Winkel (1923 - 1959) Interieur met kamerscherm

      Est: €50 - €80

      Olieverf op doek, r.o. gesigneerd. B 56 x 42 cm / 61.5 x 47.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • ANTOON WINKEL (1923-1989)
      Mar. 17, 2018

      ANTOON WINKEL (1923-1989)

      Est: €100 - €150

      ANTOON WINKEL (1923-1989) Stillife with flowers Oil on board Signed and dated Winkel 53 (upper right) 40 cm x 51 cm

      Hessink's
    • ANTOON WINKEL (1923-1989)
      Feb. 17, 2018

      ANTOON WINKEL (1923-1989)

      Est: €100 - €150

      Hessink's