Gerard de Wit Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, b. 1931 - d. 2010

    • LOW COUNTRIES -- LEIDEN -- WIT, Gerard de (1931-2010). (View of the 'Blauwpoortsbrug' from
      May. 08, 2024

      LOW COUNTRIES -- LEIDEN -- WIT, Gerard de (1931-2010). (View of the 'Blauwpoortsbrug' from

      Est: €80 - €100

      LOW COUNTRIES -- LEIDEN -- WIT, Gerard de (1931-2010). (View of the 'Blauwpoortsbrug' from the South during the 'Drie Oktober' celebrations). N.d. (1970's?). Drawing in pencil, black chalk and colour wash. 470 x 630 mm. Signed by the artist in right lower corner. Framed, glazed and under passepartout. -- Added by the same: (A view of 'De Hooglandse Kerk' as seen from the foot of 'De Burcht'). -- (2).

      Burgersdijk & Niermans
    • Gerard de Wit (1931 - 2010) Zittend naakt
      Sep. 26, 2022

      Gerard de Wit (1931 - 2010) Zittend naakt

      Est: €60 - €90

      Houtskooltekening, r.o. gemonogrammeerd. B 24 x 30 cm / 60.5 x 50.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Gerard de Wit (1931-2010) Staand naakt, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. '75, marouflé, 78 x 4
      Dec. 14, 2021

      Gerard de Wit (1931-2010) Staand naakt, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. '75, marouflé, 78 x 4

      Est: €75 - €150

      Gerard de Wit (1931-2010) Staand naakt, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. '75, marouflé, 78 x 42 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Gerard de Wit (1931-2010) Liggend naakt en Zittend naakt, 1x marouflé en 1x olieverf op board,
      Dec. 11, 2020

      Gerard de Wit (1931-2010) Liggend naakt en Zittend naakt, 1x marouflé en 1x olieverf op board,

      Est: €100 - €150

      Gerard de Wit (1931-2010) Liggend naakt en Zittend naakt, 1x marouflé en 1x olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd (B). 30 x 40 cm / niet ingelijst en 40 x 30 / 47.5 x 37.5 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Gerard de Wit (1931-2010)
      Aug. 30, 2017

      Gerard de Wit (1931-2010)

      Est: €200 - €300

      Zittend naakt rechtsonder get. in initialen en gedateerd '80, tevens in dorso get. olieverf op doek,

    • Gerard de Wit (1931-2010)
      Jul. 13, 2016

      Gerard de Wit (1931-2010)

      Est: €500 - €700

      Stranddag in Noordwijk rechtsonder get. in initialen en onduidelijk gedateerd. In dorso het adres van de schilder 'de Kempenaarstr. Oegstgeest'. olieverf op board, 19,5x25,5 cm

    • Gerard de Wit (1931-2010)
      Jul. 13, 2016

      Gerard de Wit (1931-2010)

      Est: €300 - €500

      Vrouwelijk naakt linksonder get. in initialen en gedateerd '89 olieverf op doek, 60,5x47,5 cm

    • Gerard de Wit (1931-2010)
      Jul. 13, 2016

      Gerard de Wit (1931-2010)

      Est: €150 - €250

      Liggend naakt met sigaret rechtsonder get. in initialen en gedateerd '84 aquarel, 44,5x59 cm

    • Gerard de Wit (1931-2010)
      Jul. 13, 2016

      Gerard de Wit (1931-2010)

      Est: €150 - €250

      Zittend vrouwelijk naakt rechtsonder get. in initialen en gedateerd '85 aquarel, 36,5x31 cm

    • Gerard de Wit (1931-2010) 'Strandgezicht'
      Jun. 09, 2016

      Gerard de Wit (1931-2010) 'Strandgezicht'

      Est: €200 - €300

      Gerard de Wit (1931-2010), 'Strandgezicht', gemonogrammeerd l.o., marouflé, afm. 35 x 49 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Gerard de Wit (1931)
      Oct. 07, 2015

      Gerard de Wit (1931)

      Est: €800 - €1,000

      Liggend naakt rechtsonder get. en gedateerd '83 olieverf op doek, 86x116 cm

    • Gerard de Wit (The Hague 1931 - Oestgeest 2010)
      Dec. 17, 2012

      Gerard de Wit (The Hague 1931 - Oestgeest 2010)

      Male head - Monogrammed l.r. - Mixed media on paper, 21.6 x 15.4 cm (measured within the mount)

      AAG Auctioneers
    • Gerard de Wit The Hague 1931-2010 Leave these
      Sep. 19, 2011

      Gerard de Wit The Hague 1931-2010 Leave these

      Est: - €100

      Gerard de Wit The Hague 1931-2010 Leave these objects for god's sake Signed with monogram l.r. Oil on board, 37.1 x 56.1 cm

      AAG Auctioneers