Erika de Wit-Pruimers Sold at Auction Prices

b. 1940 -

    • Erika de Wit-Pruimers (1940)
      Oct. 18, 2017

      Erika de Wit-Pruimers (1940)

      Est: €300 - €400

      Bloemstilleven in aardewerk kom rechtsonder get. en gedateerd '93 aquarel, 88x70 cm