Roger van de Wouwer Sold at Auction Prices

Painter, b. 1933 - d. 2005

      • ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Sans titre
        Mar. 29, 2023

        ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Sans titre

        Est: €1,200 - €1,800

        ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Sans titre signé 'Roger Van De Wouwer' (en bas à droite) huile sur toile Peint en 1970 signed 'Roger Van De Wouwer' (lower right) oil on canvas Painted in 1970 60 x 50cm (23 5/8 x 19 11/16in).

      • ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Champion/Fourchette
        Mar. 29, 2023

        ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Champion/Fourchette

        Est: €1,200 - €1,800

        ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005) Champion/Fourchette signé 'Roger Van De Wouwer' (en bas à droite) huile sur toile signed 'Roger Van De Wouwer' (lower right) oil on canvas 50 x 60cm(19 11/16 x 23 5/8in).

      • ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005)
        Dec. 08, 2022

        ROGER VAN DE WOUWER (1933-2005)

        Est: €150 - €200

        Untitled. Etching. A series of five. All signed in pencil and numbered 1/10. Description FR Sans titre. Eaux-fortes. Une série de cinq. Toutes Signées au crayon et numérotées 1/10. Beschrijving NL Zonder titel. Ets. Een reeks van vijf. Alle getekend in potlood en genummerd 1/10.

      • Roger VAN DE WOUWER (1933-2005)
        Sep. 18, 2022

        Roger VAN DE WOUWER (1933-2005)

        Est: €800 - €1,200

        Roger VAN DE WOUWER (1933-2005) Oil on canvas Standing nude, signed and dated 1966. Olie op doek Staand naakt, gesigneerd en gedateerd 1966.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) - "La transmission de la pensée" La transmission de la pensée
        Nov. 17, 2020

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) - "La transmission de la pensée" La transmission de la pensée

        Est: €200 - €300

        Huile sur toile. Signé en bas à droite. Titré et daté (19)62 au dos. Oil on canvas. Signed lower right. Titled and dated (19)62 on the reverse. Roger Van de Wouwer (1933-2005)

        Brussels Art Auctions
      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) (attribué à / toegeschreven aan) - Hommage à Leger et Lichtenstein Tribute to Leger and Lichtenstein
        Nov. 17, 2020

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) (attribué à / toegeschreven aan) - Hommage à Leger et Lichtenstein Tribute to Leger and Lichtenstein

        Est: €100 - €150

        Huile sur toile. Oil on canvas. Roger Van de Wouwer (1933-2005) (attribué à / toegeschreven aan) Proveance:Vente L'homme

        Brussels Art Auctions
        Jun. 07, 2020

        Est: €100 - €200

        VAN DE WOUWER ROGER (1925 - 2008) werk in gemengde techniek (inkt en aquarel) met een typisch surrealistisch thema - 31 x 24,5 gemonogrammeerd 20th Cent. Belgian surrealistic mixed media (ink and aquarelle) - with the monogram of Roger Van de Wouwer

        DVC
      • VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) lot van twee etsen HC met typische surrealistische composities - 23,5 x 20,5 en 20 x 20 getekend wordt verkocht met een exemplaar van " 391 " dd maart 1920 (n° 12) met het "Manifest Dada" en met een print van het
        Mar. 31, 2019

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) lot van twee etsen HC met typische surrealistische composities - 23,5 x 20,5 en 20 x 20 getekend wordt verkocht met een exemplaar van " 391 " dd maart 1920 (n° 12) met het "Manifest Dada" en met een print van het

        Est: €50 - €100

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) lot van twee etsen HC met typische surrealistische composities - 23,5 x 20,5 en 20 x 20 getekend wordt verkocht met een exemplaar van " 391 " dd maart 1920 (n° 12) met het "Manifest Dada" en met een print van het werk "La Sainte Vierge" van Picabia two 20th Cent. Belgian etchings with surrealistic themes - signed Roger Van de Wouwer sold with a specimen of " 391 " of March 1920 with a "Manifest of Dada" and a print of a work of Picabia

        DVC
      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Prévarication, 1962 Huile sur toile. Si
        Jun. 26, 2018

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Prévarication, 1962 Huile sur toile. Si

        Est: €600 - €800

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Prévarication, 1962 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Titré et daté au dos. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. Achteraan getiteld en gedateerd. 51 x 40 cm

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) Le fils prodige, 1965 Huile, collage et ci
        Jun. 26, 2018

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Le fils prodige, 1965 Huile, collage et ci

        Est: €300 - €500

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Le fils prodige, 1965 Huile, collage et cire sur toile. Signé en bas à droite. Titré et daté au dos. Olieverf, collage en wax op doek. Rechts onderaan gesigneerd. Achteraan getiteld en gedateerd. 35 x 25 cm

      • lithograph printed in colors - signed
        Sep. 24, 2017

        lithograph printed in colors - signed

        Est: €80 - €100

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) kleurlitho n° 143/180 getiteld "La Décantation" - 30,2 x 30,2 (blad : 75 x 54) getekend

        DVC
      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) Galathée, 1961
        May. 22, 2017

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Galathée, 1961

        Est: €1,800 - €2,000

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Galathée, 1961 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. 60 x 35 cm

      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Décantation, 1963
        May. 22, 2017

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Décantation, 1963

        Est: €1,500 - €2,000

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) La Décantation, 1963 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Datée et titrée au dos Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. Achteraan gedateerd en getiteld 30 x 40 cm

      • Roger Van de Wouwer (1933-2005) Bourbaki II, 1965
        May. 22, 2017

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Bourbaki II, 1965

        Est: €1,500 - €2,000

        Roger Van de Wouwer (1933-2005) Bourbaki II, 1965 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. 50 x 57 cm

      • oil on canvas - signed
        Apr. 03, 2017

        oil on canvas - signed

        Est: €300 - €500

        oil on canvas - signed VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) olieverfschilderij op doek getiteld "A toutes fins utiles" - 55 x 70 getekend

        DVC
      • Wouwer, Roger Van de
        Feb. 04, 2016

        Wouwer, Roger Van de

        Est: €100 - €200

        Exposition Anversa, Les Editions de la Serfpuette, 1968. In 8° carré. Con 16 riproduzioni applicate in nero ed a colori, brossura editoriale illustrata, cofanetto in cartone, piccoli difetti. Edizione a tiratura limitata, il nostro esemplare è uno dei 50 ad personam firmato dall’autore e contenente un'incisione prova d’autore giustificata e firmata. 1968

        Finarte Roma
      • VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005)
        Sep. 26, 2012

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005)

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) olieverfschilderij op doek : 'A toutes fins utiles' - 55 x 70 getekend English Text: oil on canvas-signed

        DVC
      • VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) originele
        Sep. 26, 2012

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) originele

        VAN DE WOUWER ROGER (1933 - 2005) originele inkttekening : 'Faces' - 70 x 100 getekend en gedateerd 1966 English Text: drawing in ink-signed and dated

        DVC