Lot 533: Adriaan van der Plas (1899-1974) Het toegangshek

Est: €400 EUR - €500 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsApril 23, 2013

Adriaan van der Plas (1899-1974) Het toegangshek naar de kerktuin van de Hillegondakerk. Hillegersberg te Rotterdam. Gesigneerd r.o. en gedateerd, mogelijk 1960. Doek 54x65,5 cm.

Kunst & Antiek

Vendu Rotterdam
April 23, 2013, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL