Lot 98: Albert Polydor (Albert) Termote 1887 - 1978

Est: €500 EUR - €800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 27, 2007

Albert Polydor (Albert) Termote 1887 - 1978 Volendamse collectant Gesigneerd met intialen op de voet en gedateerd '26 Hout (linden), h. 30 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL