Lot 6024: Arnold Houbraken (1660-1719), 'Portret van Jacobus

Est: €3,000 EUR - €4,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 10, 2014

Arnold Houbraken (1660-1719), 'Portret van Jacobus Berdenis (geboren in Vlissingen 1673), koopman te Middelburg; en Portret van zijn echtgenote Catharina van Elsdijk', beide gesigneerd, paneel, 43 x 34,5 cm (ovaal, een paar). Herkomst: J.Polman Kruseman (1849 - 1918), Middelburg; daarna door vererving. Dit paar portretten werden destijds gezien door E.W. Moes en zijn gedocumenteerd onder nummer IB 12557 in het Ikonografisch Bureau, Den Haag.

Indonesian paintings, Jewellery & watches, Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2014, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL