Lot 1071: CARSTEN REGILD 1941-1992 Papegojan kommer aldrig

Est: kr15,000 SEK - kr18,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenOctober 31, 2008

CARSTEN REGILD 1941-1992 Papegojan kommer aldrig att förstå Signerad och daterad C. Regild -83. Tempera på duk, 123,5 x 125,5 cm.

Modern Works of Art

Stockholms Auktionsverket
October 31, 2008, 11:00 AM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE