Lot 6100: Cornelius Anton Bartels (1890-?), 'Landschap met

Est: €850 EUR - €950 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 13, 2011

Cornelius Anton Bartels (1890-?), 'Landschap met molen', gesigneerd en gedateerd 1907, board, afm. 44,5 x 61 cm.

General Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 13, 2011, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL