Lot 205: Een bronzen portretbuste, 'M.Liebe - van der Lyke'

Est: €600 EUR - €1,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 12, 2011

Een bronzen portretbuste, 'M.Liebe - van der Lyke' Tjipke Visser, 1876 - 1955, gedateerd 1946 Aan de achterzijde gesigneerd en gedateerd. Aan de rechterzijde de vermelding: AET 34 H. 31 cm Literatuur: Martin, H., 'Tjipke Visser, Beeldhouwer en zijn dochter Marijcke Visser, Beeldhouwster, Edelsmid', Drachten 1958, bldz. 40.

The European Interior

AAG Auctioneers
December 12, 2011, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL