Lot 301: Een staande gepatineerd bronzen jongen door

Est: €600 EUR - €800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 17, 2007

Een staande gepatineerd bronzen jongen door Lormier eind 19e eeuw Met alpino-pet, rechterhand in zijn broekzak, in zijn linkerhand een modelschip. Gesigneerd. H. 45 cm. Edouard Lormier leefde van 1847 tot 1919.

The European Interior

AAG Auctioneers
September 17, 2007, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL