Lot 29: Freddy van Cotthem Wilrijk 1950 Stilleven met

Est: €2,500 EUR - €3,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 30, 2009

Freddy van Cotthem Wilrijk 1950 Stilleven met zwarte pot Gesigneerd en gedateerd 84 r.o. en getiteld verso Olieverf op doek, 70 x 70 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie Lieve Hemel, april - mei 1986.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 30, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL