Lot 24: Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel

Est: €2,000 EUR - €3,000 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsApril 23, 2013

Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Bomen langs een vaart. Gesigneerd l.o. Afgebeeld in: J.G. van Rossum du Chattel. F.J. van Rossum du Chattel (1856-1917), de 'ontdekker' van de Vecht. Venlo, 2006. Blz. 90. Herkomst: Kunsthandel A.H. Bies, Eindhoven. Aquarel 74x50 cm.

Kunst & Antiek

Vendu Rotterdam
April 23, 2013, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL