Lot 6550: Gabriëlle Ferrand (1887-1984), twee tekeningen:

Est: €100 EUR - €150 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsMay 28, 2013

Gabriëlle Ferrand (1887-1984), twee tekeningen: 'Twee vrouwen', afm. 24 x 17 cm en 'Meisje', afm. 11 x 9 cm. Toegevoegd Dolf Breetvelt (1892-1975), 'Wajangmaskers' (1939), met potlood gesigneerd, houtsnede, afm. 24 x 36 cm, niet gelijst. Literatuur: Delvigne, R.: Dolf Breetvelt, modernist in Indië en Nederland, Amsterdam, 2008, pag. 25. Provenance houtsnede Breetvelt: nalatenschap van de kunstenaar.

Antiques and collectables

Zeeuws Veilinghuis
May 28, 2013, 01:30 AM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL