Lot 1113: Guus de Ruiter (Geb. 1924) Huis tussen de bomen.

Est: €50 EUR - €70 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 12, 2009

Guus de Ruiter (Geb. 1924) Huis tussen de bomen. Gesigneerd en gedateerd '75. Guus de Ruiter was leerling van Wally Elenbaas. Aquarel 20,5x28,5 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL